ZÁPAS
31.08.21 | 1. kolo | Riccardo Bonadio | Alexander Erler | 3-6, 6-3, 6-3 | Como Challenger | antuka |
ŠTATISTIKY
Riccardo Bonadio | Alexander Erler | |
1. podanie % | 46/93 (49%) | 59/87 (68%) |
Vyhrané body z 1.podania | 32/46 (70%) | 40/59 (68%) |
Vyhrané body z 2.podania | 25/47 (53%) | 13/28 (46%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 3/9 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 34/87 (39%) | 36/93 (39%) |
Vyhrané body celkom | 91/180 (51%) | 89/180 (49%) |
Dvojchyby | 5 | 3 |
Esá | 5 | 8 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Riccardo Bonadio | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Riccardo Bonadio | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Alexander Erler | |
0-0 | ||
Riccardo Bonadio | 1-3 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
2-3 | Alexander Erler | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Riccardo Bonadio | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
3-4 | Alexander Erler | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Riccardo Bonadio | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Alexander Erler | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Riccardo Bonadio | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Riccardo Bonadio | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Alexander Erler | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Riccardo Bonadio | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40 | ||
Riccardo Bonadio | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Riccardo Bonadio | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Riccardo Bonadio | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Riccardo Bonadio | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Alexander Erler | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Riccardo Bonadio | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Riccardo Bonadio | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Riccardo Bonadio vs. Alexander Erler - Vzájomné zápasy
31.08.21 | 1. kolo | Riccardo Bonadio | Alexander Erler | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | Como Challenger | antuka |
01.02.18 | 2. kolo | Alexander Erler | Riccardo Bonadio | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Egypt F3 | tvrdý |
Riccardo Bonadio form & Alexander Erler form
Riccardo Bonadio - posledné zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Daniel Masur | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Federico Bondioli | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Martin Damm | 6-75, 6-75 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Pavle Marinkov | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Francisco Rocha | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Fabio Fognini | 6-2, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Francisco Comesana | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Matias Franco Descotte | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Franco Agamenone | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 7-5, 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Steven Diez | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-4, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 6-710, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
Como Challenger - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 4-6, 6-0, 6-74 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Lukas Neumayer | 2-6, 6-713 | detail zápasu | |
11.08.23 štvrťfinále | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
09.08.23 2. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
19.07.23 2. kolo | vs. Daniel Michalski | 5-7, 6-5, - Riccardo Bonadio - skreč | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
14.07.23 štvrťfinále | vs. Cristian Garin | 4-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Terence Atmane | 6-1, 7-5 | detail zápasu |
Alexander Erler - posledné zápasy
Sofia - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Marc-Andrea Huesler | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Emil Ruusuvuori | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Cagliari Challenger - antuka | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Alessandro Giannessi | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Nedovyesov | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.22 kvalifik. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Gauthier Onclin | 7-68, 7-63 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
22.10.22 1. kolo kval. | vs. Joao Sousa | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Tim Van Rijthoven | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Evan Furness | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
19.09.22 kvalifik. | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Marko Topo | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Filip Horansky | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Ilya Snitari | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Lukas Klein | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.05.22 kvalifik. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Juncheng Shang | 4-6, 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
Tunis Challenger - antuka | ||||
18.05.22 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
17.05.22 1. kolo | vs. Kimmer Coppejans | 7-65, 7-61 | detail zápasu | |
16.05.22 kvalifik. | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 6-1, 6-75, 7-62 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Youssef Labbene | 6-74, 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mauthausen Challenger - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Lukas Klein | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
25.04.22 kvalifik. | vs. Lukas Rosol | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Ondrej Horak | 6-75, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Prague 1 - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Andrew Paulson | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Bengalaru 2 - tvrdý | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 6-73, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Bengalaru 1 - tvrdý | ||||
07.02.22 kvalifik. | vs. Arjun Kadhe | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Manish Sureshkumar | 6-2, 6-4 | detail zápasu |