ZÁPAS
06.11.19 | 1. kolo | Ricardo Rodriguez-Pace | Simon Freund | 6-3, 6-1 | M15 Meshref | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Ricardo Rodriguez-Pace | Simon Freund | |
1. podanie % | 30/55 (55%) | 28/47 (60%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/30 (67%) | 15/28 (54%) |
Vyhrané body z 2.podania | 17/25 (68%) | 4/19 (21%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 28/47 (60%) | 18/55 (33%) |
Vyhrané body celkom | 65/102 (64%) | 37/102 (36%) |
Dvojchyby | 2 | 7 |
Esá | 1 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Simon Freund | |
0-0, 15-0 | ||
Ricardo Rodriguez-Pace | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-A[BP] | ||
1-1 | Simon Freund | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ricardo Rodriguez-Pace | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Simon Freund | |
0-0, 30-0 | ||
Ricardo Rodriguez-Pace | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Simon Freund | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ricardo Rodriguez-Pace | 4-3 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
5-3 | Simon Freund | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Ricardo Rodriguez-Pace | 0-0 | |
0-1 | Simon Freund | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ricardo Rodriguez-Pace | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Simon Freund | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ricardo Rodriguez-Pace | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
4-1 | Simon Freund | |
0-0 | ||
Ricardo Rodriguez-Pace | 5-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ricardo Rodriguez-Pace vs. Simon Freund - Vzájomné zápasy
06.11.19 | 1. kolo | Ricardo Rodriguez-Pace | Simon Freund | 6-3, 6-1 | detail zápasu | M15 Meshref | tvrdý |
04.07.19 | 2. kolo | Simon Freund | Ricardo Rodriguez-Pace | 3-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | M15 Pittsburgh | antuka |
Ricardo Rodriguez-Pace form & Simon Freund form
Ricardo Rodriguez-Pace - posledné zápasy
M25 Santo - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Peter Bertran | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Jan Jermar | 7-5, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Robert Hayden | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Oren Vasser | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. William Bartram | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. James Beaven | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Peter Bertran | 1-6, - Ricardo Rodriguez-Pace - skreč | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Jacob Brumm | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Maikel De Boes | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Felix Corwin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Morelia - tvrdý | ||||
19.10.23 štvrťfinále | vs. Elijah Strode | 4-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Lance Amaury Lage Castelan | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Zapopan - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Luciano Doria | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Orange - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Aidan Kim | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Vero - antuka | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Benedikt Henning | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Liam Krall | 7-5, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sunrise - antuka | ||||
13.04.23 1. kolo | vs. David Pichler | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Sebastian Gima | 6-72, - Ricardo Rodriguez-Pace - skreč | detail zápasu | |
M15 Edmond - tvrdý I. | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Warren Wood | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
19.01.23 2. kolo | vs. Chad Kissell | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
18.01.23 1. kolo | vs. Andrei Duarte | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
24.11.22 2. kolo | vs. Darian King | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.22 1. kolo | vs. Alejandro Hoyos | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Boca - antuka | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Lucas Renard | 4-6, 6-79 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
27.10.22 2. kolo | vs. Ryan Shane | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.10.22 1. kolo | vs. Nemanja Malesevic | 7-66, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
28.09.22 1. kolo | vs. Alex Kuperstein | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
23.09.22 2. kolo | vs. Joao Marcos Nusdeo | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
20.09.22 1. kolo | vs. Yannik Rahman | 7-65, 3-1, Yannik Rahman - skreč | detail zápasu |
Simon Freund - posledné zápasy
Asuncion Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Tomas Tenil | - Simon Freund - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M25 Ithaca - tvrdý I. | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Preston Stearns | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Nathan Taschereau | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Jannik Maute | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Lars Goran Verwerft | 1-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Adrian Arcon | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Vincent Jonah Strauch | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
15.11.23 kvalifik. | vs. James Davis | 4-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Edward Etty | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Guy Den Heijer | 2-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Romano | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Diego Fernandez Flores | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Tomas Vaise | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jasin Jakupi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Diogo Marques | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Alexis Boureau | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Tiago Boschmans | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Jonas Trinker | 7-5, 1-6, 2-10 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Fabian Hansch Mauritzson | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Tibo Colson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Drew Van Orderlain | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Rafael Ymer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Andrea Gola | 1-6, - Simon Freund - skreč | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Henrik Bladelius | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Lewie Lane | 6-75, 3-6 | detail zápasu |