Austrália
27.04.99, 24 rokov
27.04.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Austrália
12.07.02, 21 rokov
12.07.02, 21 rokov
Rhys Searant vs. Zachary Adam-Gedge - Vzájomné zápasy
27.02.23 | 2. kolo kval. | Rhys Searant | Zachary Adam-Gedge | 6-0, 6-4 | detail zápasu | M25 Swan | tráva |
Rhys Searant form & Zachary Adam-Gedge form
Rhys Searant - posledné zápasy
M25 Swan - tráva | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Nikita Volonski | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Rhys Xavier | 7-69, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Swan - tráva | ||||
02.03.23 2. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 1-6, 0-2, - Rhys Searant - skreč | detail zápasu | |
01.03.23 1. kolo | vs. Cade Birrell | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
28.02.23 kvalifik. | vs. Jayden Court | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Zachary Adam-Gedge | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Swan - tráva | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Lawrence Sciglitano | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Burnie - tvrdý | ||||
06.02.23 kvalifik. | vs. Sam Oster | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Jayden Court | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Burnie Challenger - tvrdý | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Derek Pham | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tauranga - tvrdý | ||||
20.12.22 1. kolo | vs. Rob Reynolds | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.12.22 kvalifik. | vs. Jared Thompkins | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.12.22 1. kolo kval. | vs. Finn Burridge | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Wellington - tvrdý | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Derek Pham | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.12.22 1. kolo kval. | vs. Hugo Joaquim Babakian | 6-710, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
12.12.22 kvalifik. | vs. Gillian Osmont | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
22.11.22 2. kolo kval. | vs. Jeremy Taylor | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Mason Naumovski | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Kuan Yu Chen | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Taisei Kinase | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Adam Walton | 1-2, - Rhys Searant - skreč | detail zápasu | |
12.10.22 1. kolo | vs. Chanchin Sookton-Eng | 4-6, 7-64, 3-1, Chanchin Sookton-Eng - skreč | detail zápasu | |
11.10.22 kvalifik. | vs. Sam Oster | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Matthew Stubbings | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Marc Huttman | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Jake Delaney | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.10.22 kvalifik. | vs. Zaharije-Zak Talic | 5-7, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
03.10.22 2. kolo kval. | vs. Riley Courtney | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Thomas Patton | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Zachary Adam-Gedge - posledné zápasy
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Seon Yong Han | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Cooper Wilkinson | 6-1, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Mason Naumovski | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Papamoa - tvrdý | ||||
17.12.23 2. kolo kval. | vs. Carl Emil Overbeck | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Wellington - tvrdý | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Jesse Delaney | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.12.23 kvalifik. | vs. Jared Thompkins | 6-2, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Harry Pugh | 6-2, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Gold - tvrdý | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Geni Inoue | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Long Nguyen | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Nicholas Gadecki | 3-6, 7-61, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
10.10.23 2. kolo kval. | vs. Thomas Patton | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Rudy Thorogood | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Paul Howe | 6-2, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Nicholas Jovanovski | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Paul Howe | 6-2, 4-6, 10-2 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Luke Sorensen | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Lachlan Vickery | 4-6, 6-0, 10-8 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Henry De Keulenaer | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. William Jesser | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Zachary Viiala | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Cihan Akay | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Achad Imam Maruf | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Rishit Dakhane | 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Ki Lung Ng | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Linang Xiao | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Thomas Braithwaite | 7-64, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Tushar Sharma | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Tiago Pereira | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Omar Brigida | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Babji Siva Atturu | 6-3, 3-6, 11-9 | detail zápasu |