Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
23.01.00, 24 rokov
23.01.00, 24 rokov
Remy Bertola vs. Louis Allen - Vzájomné zápasy
12.04.21 | 2. kolo kval. | Remy Bertola | Louis Allen | 6-2, 6-0 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Remy Bertola form & Louis Allen form
Remy Bertola - posledné zápasy
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Maxime Janvier | 6-1, 6-77, 6-76 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Loann Massard | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Mae Malige | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Jakub Paul | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Alexey Vatutin | 4-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Florent Bax | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Petr Nouza | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. George Houghton | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
09.12.23 semifinále | vs. Jules Marie | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.12.23 štvrťfinále | vs. Petr Nesterov | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Matic Kriznik | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
26.11.23 semifinále | vs. Alberto Barroso Campos | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Laurent Lokoli | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Alexey Nesterov (1998) | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Petr Nouza | 6-74, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Karl Friberg | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Sander Jong | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-71, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Johannes Ingildsen | 5-7, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Basel - tvrdý I. | ||||
22.10.23 kvalifik. | vs. Alexander Shevchenko | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Cachin | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 5-7, 7-5, 3-6 | detail zápasu |
Louis Allen - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Max Wiskandt | 0-6, 1-3, - Louis Allen - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Noel Larwig | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Sahej Maker | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Gabriele Volpi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Philibert | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikita Safonov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Brian Bozemoj | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Rayen Hermassi | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Martin Zeljenka | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Jan Osusky | Jan Osusky - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Antonio Caruso | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Vlad Cristian Breazu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Samuil Konov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Bogdan Andrei Precupescu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Astana - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Mykhailo Mossur | 6-4, 3-6, 12-14 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Filip Gabriel Bara | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Leon Formella | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Markus Wunder | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Tomas Antonio Serrano Luis | 5-7, 1-3, - Louis Allen - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Francois Musitelli | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Mehdi Benchakroun | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Lorusso | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Max Wiskandt | 2-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Ferreira-Wortsman | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.05.23 2. kolo kval. | vs. Atharva Sharma | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Ye Cong Mo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Paul Armin Albrecht | 7-5, 6-3 | detail zápasu |