ZÁPAS
10.09.20 | 1. kolo | Rayan Ghedjemis | Francisco Comesana | 6-2, 6-2 | All Lower | antuka |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Rayan Ghedjemis | 4-1 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
5-1 | Francisco Comesana | |
0-0 | ||
Rayan Ghedjemis | 5-2 | |
0-0, 30-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Francisco Comesana | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Rayan Ghedjemis | 1-0 | |
0-0, 15-15 | ||
2-0 | Francisco Comesana | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
Rayan Ghedjemis | 3-0 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP], 40-40 | ||
4-0 | Francisco Comesana | |
0-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
Rayan Ghedjemis | 5-0 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
5-1 | Francisco Comesana | |
0-0, 0-15, 15-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Rayan Ghedjemis | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-40[BP], A-40, 40-40 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Rayan Ghedjemis vs. Francisco Comesana - Vzájomné zápasy
10.09.20 | 1. kolo | Rayan Ghedjemis | Francisco Comesana | 6-2, 6-2 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Rayan Ghedjemis form & Francisco Comesana form
Rayan Ghedjemis - posledné zápasy
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Liam Gavrielides | 7-64, 4-6, 2-10 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Benjamin Martin | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.08.22 1. kolo | vs. Colin Markes | 7-66, 1-6, 0-3, - Rayan Ghedjemis - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Cyril Vandermeersch | 6-2, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Oran - antuka | ||||
28.05.22 finále | vs. Robin Bertrand | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.05.22 semifinále | vs. Benjamin Lock | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.05.22 štvrťfinále | vs. Digvijaypratap Singh | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
25.05.22 2. kolo | vs. Pierre Antoine Tailleu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.05.22 1. kolo | vs. Jagmeet Singh | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Oran - antuka | ||||
19.05.22 štvrťfinále | vs. Leo Borg | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
18.05.22 2. kolo | vs. Vicente Oliver Moratalla | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
17.05.22 1. kolo | vs. Khalil Adel Radjaa | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Angers - antuka | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Jurgen Briand | 0-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
07.04.22 2. kolo | vs. Ugo Blanchet | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.04.22 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Creteil - tvrdý I. | ||||
08.03.22 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 3-6, 0-3, - Rayan Ghedjemis - skreč | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
12.10.21 1. kolo | vs. Jelle Sels | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
05.10.21 1. kolo | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M25+H Lesa - antuka | ||||
24.08.21 1. kolo | vs. Facundo Arias Bisso | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Ryan Peniston | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Pozoblanco Challenger - tvrdý | ||||
19.07.21 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
29.06.21 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 5-7, 4-4, - Rayan Ghedjemis - skreč | detail zápasu | |
M15 Bergamo - antuka | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Alexander Weis | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Genova - antuka | ||||
16.06.21 1. kolo | vs. Remy Bertola | 0-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Marbella - tvrdý | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Benjamin Winter Lopez | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
14.05.21 štvrťfinále | vs. Tiago Cacao | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.05.21 2. kolo | vs. Niels Visker | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
12.05.21 1. kolo | vs. Richard Zusman | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Majadahonda - antuka | ||||
04.05.21 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Angers - antuka | ||||
21.04.21 1. kolo | vs. Maxime Hamou | 1-4, - Rayan Ghedjemis - skreč | detail zápasu |
Francisco Comesana - posledné zápasy
Santa Cruz - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Renzo Olivo | - Francisco Comesana - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Philip Sekulic | 6-75, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
25.02.24 kvalifik. | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Ignacio Buse | 6-1, 5-7, 7-62 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 1-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.24 kvalifik. | vs. Andrea Pellegrino | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.02.24 kvalifik. | vs. Daniel Elahi Galan | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Tomas Barrios Vera | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Gianluca Mager | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Joao Fonseca | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Mate Valkusz | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Yuta Shimizu | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Li Tu | 6-71, 7-5, 6-73 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 1-6, - Francisco Comesana - skreč | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Mariano Navone | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Daniel Elahi Galan | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Elias Ymer | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Orlando Luz | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Mariano Navone | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-75, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Jozef Kovalik | 6-73, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Jose Pereira | 4-3, - Francisco Comesana - skreč | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Nick Hardt | 7-5, 0-6, 6-2 | detail zápasu |