ZÁPAS
03.04.17 | kvalifik. | Raul Brancaccio | Bogdan Ionut Apostol | 6-1, 3-0, - skreč | Italy F7 | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Raul Brancaccio vs. Bogdan Ionut Apostol - Vzájomné zápasy
05.10.21 | 1. kolo | Raul Brancaccio | Bogdan Ionut Apostol | 7-61, 4-0, Bogdan Ionut Apostol - skreč | detail zápasu | Napoli Challenger | antuka |
03.04.17 | kvalifik. | Raul Brancaccio | Bogdan Ionut Apostol | 6-1, 3-0, Bogdan Ionut Apostol - skreč | detail zápasu | Italy F7 | antuka |
Raul Brancaccio form & Bogdan Ionut Apostol form
Raul Brancaccio - posledné zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-3, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Salvatore Caruso | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Henrique Rocha | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Stefano Travaglia | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Salvatore Caruso | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Hady Habib | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 7-67, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Alexander Ritschard | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Jesper De Jong | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 6-74, 1-3, - Raul Brancaccio - skreč | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Titouan Droguet | 3-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Steven Diez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Hugo Gaston | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Salvatore Caruso | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Remy Bertola | 7-5, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Emilio Nava | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Robert Strombachs | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Nick Chappell | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Arthur Cazaux | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Marvin Moeller | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Henri Squire | 7-64, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 7-5, 5-7, 6-78 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-4, 7-5 | detail zápasu |
Bogdan Ionut Apostol - posledné zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Luca Castagnola | 0-4, - Bogdan Ionut Apostol - skreč | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 2-5, - Bogdan Ionut Apostol - skreč | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Henri Squire | 2-6, 0-0, - Bogdan Ionut Apostol - skreč | detail zápasu | |
12.09.22 kvalifik. | vs. Cengiz Aksu | 4-4, - Bogdan Ionut Apostol - skreč | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Divij Sharan | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Dragos Constantin Ignat | 4-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Szabolcsveresmart - antuka | ||||
02.09.22 štvrťfinále | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.22 2. kolo | vs. Zsombor Velcz | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
31.08.22 1. kolo | vs. Leyton Rivera | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
10.08.22 2. kolo | vs. Mihai Razvan Marinescu | - Bogdan Ionut Apostol - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
09.08.22 1. kolo | vs. Fajing Sun | 6-2, 1-6, 7-62 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Ilya Snitari | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
27.07.22 1. kolo | vs. Piotr Kusiewicz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
05.07.22 1. kolo | vs. Leo Borg | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Rrezart Cungu | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Frascati - antuka | ||||
09.06.22 2. kolo | vs. Manuel Mazza | 6-74, - Bogdan Ionut Apostol - skreč | detail zápasu | |
07.06.22 1. kolo | vs. Alessandro Cortegiani | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
26.05.22 2. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-2, 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
25.05.22 1. kolo | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Shymkent 2 - antuka | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Manafov | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Shymkent 1 - antuka | ||||
09.05.22 kvalifik. | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 1-2, - Bogdan Ionut Apostol - skreč | detail zápasu | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 6-4, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Mohamed Ali Abibsi | 6-2, 1-6, 3-4, - Bogdan Ionut Apostol - skreč | detail zápasu | |
M25 Cairo - antuka | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 0-2, - Bogdan Ionut Apostol - skreč | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Leo Borg | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
13.04.22 1. kolo | vs. Marko Stakusic | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Dubrovnik - antuka | ||||
08.04.22 2. kolo | vs. Dino Prizmic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.04.22 1. kolo | vs. Edison Ambarzumjan | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Filip Misolic | 0-6, 3-6 | detail zápasu |