Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Austrália
16.09.02, 21 rokov
16.09.02, 21 rokov
Philip Sekulic vs. Tai Sach - Vzájomné zápasy
06.07.20 | 1. kolo | Philip Sekulic | Tai Sach | 6-4, 7-5 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Philip Sekulic form & Tai Sach form
Philip Sekulic - posledné zápasy
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Mattia Bellucci | 0-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
10.04.24 2. kolo | vs. Lloyd Harris | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
08.04.24 1. kolo | vs. Ji Sung Nam | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Liam Draxl | 7-67, 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Francisco Comesana | 7-65, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Evgeny Donskoy | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Tung-Lin Wu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Yusuke Takahashi | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Vadym Ursu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
09.02.24 štvrťfinále | vs. Adam Walton | 2-6, 6-1, 6-72 | detail zápasu | |
07.02.24 2. kolo | vs. Hiroki Moriya | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Shintaro Imai | 7-69, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Blake Ellis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. James Duckworth | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Yusuke Takahashi | 2-6, 1-4, - Philip Sekulic - skreč | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Thanasi Kokkinakis | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Ajeet Rai | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. James Duckworth | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Blake Ellis | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Cristian Garin | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Aleksandar Kovacevic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
05.10.23 1. kolo | vs. Lorenzo Sonego | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Arthur Weber | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 6-3, 7-65 | detail zápasu |
Tai Sach - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Hugo Pierre | 3-6, 6-1, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Ivo Vercik | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
08.04.24 kvalifik. | vs. Aleksei Mokrov | 3-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Adam Kaczmarek | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Swan - tráva | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Thomas Patton | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Cooper Wilkinson | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Jack Bruce-Smith | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Masamichi Imamura | 3-6, 7-61, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Alex Bolt | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Jake Delaney | 7-64, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Blake Bayldon | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Kousuke Ogura | 7-5, 4-6, 17-15 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Arjun Mehrotra | 5-7, 7-61, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Papamoa - tvrdý | ||||
20.12.23 2. kolo | vs. Corban Crowther | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.12.23 1. kolo | vs. Kai Milburn | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Wellington - tvrdý | ||||
11.12.23 1. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Gold - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Makoto Ochi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Timothy Gray | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Cruz Hewitt | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Cruz Hewitt | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Cade Birrell | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Thorben Sannen | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Zekai Li | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Renlong Pang | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Simon Norrman | 4-6, 7-5, 12-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Jay Clarke | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alexander Skripaev | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Yi Ke Li | 6-2, 6-2 | detail zápasu |