ZÁPAS
07.10.19 | kvalifik. | Petru-Alexandru Luncanu | Martin Dimitrov | 6-4, 3-0, - skreč | M15 Burgas | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Bulharsko
10.03.97, 27 rokov
10.03.97, 27 rokov
Petru-Alexandru Luncanu vs. Martin Dimitrov - Vzájomné zápasy
07.10.19 | kvalifik. | Petru-Alexandru Luncanu | Martin Dimitrov | 6-4, 3-0, Martin Dimitrov - skreč | detail zápasu | M15 Burgas | antuka |
08.05.19 | 1. kolo | Petru-Alexandru Luncanu | Martin Dimitrov | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | M15 Sozopol | tvrdý |
22.06.15 | 1. kolo | Petru-Alexandru Luncanu | Martin Dimitrov | 6-0, 6-3 | detail zápasu | Bulgaria F3 | antuka |
Petru-Alexandru Luncanu form & Martin Dimitrov form
Petru-Alexandru Luncanu - posledné zápasy
M25+H Bacau - antuka | ||||
25.07.22 2. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Chirita | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
29.12.21 1. kolo | vs. Tibo Colson | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
21.12.21 kvalifik. | vs. Sidane Pontjodikromo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.12.21 2. kolo kval. | vs. Shahbaaz Khan | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
19.12.21 1. kolo kval. | vs. Rabee Sleem | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
16.12.21 2. kolo | vs. Hady Habib | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.12.21 1. kolo | vs. Leyton Rivera | 2-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
17.09.21 štvrťfinále | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.09.21 2. kolo | vs. George Lazarov | 6-1, 1-6, 7-63 | detail zápasu | |
15.09.21 1. kolo | vs. Mert Ramadan | 1-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
17.08.21 kvalifik. | vs. Ilya Snitari | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Michael Strestian Stamati | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
25.05.21 kvalifik. | vs. Quentin Folliot | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 3-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Bogdan Pavel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.09.20 kvalifik. | vs. Vladimir Filip | 1-6, 6-2, 1-10 | detail zápasu | |
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Egill Sigurdsson | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Edris Fetisleam | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.20 kvalifik. | vs. Vladimir Filip | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Max Westphal | 1-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Dan Radu Munteanu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Koray Kirci | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.19 kvalifik. | vs. Razvan Marius Codescu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Osmancan Soyler | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Furkan Karabulut | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Federico Bertuccioli | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Andrea Picchione | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Luca Castagnola | 6-2, 6-4 | detail zápasu |
Martin Dimitrov - posledné zápasy
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Nikola Kolyachev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.09.23 2. kolo kval. | vs. Carlo Cataldi | 7-5, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
18.05.23 1. kolo | vs. Alexander Vasilev | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
04.07.22 2. kolo kval. | vs. Tomislav Jotovski | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Plamen Milushev | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Tommaso Compagnucci | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Dragos Petre Popeanga | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
06.10.21 1. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.21 kvalifik. | vs. Vlad Stoica | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Suleyman Deniz Gursoy | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Mark Dragomirov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
15.09.21 1. kolo | vs. Calin Manda | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.09.21 kvalifik. | vs. Luboslav Ivanchev | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Radoslav Shandarov | 6-75, 6-2, 14-12 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.08.21 2. kolo kval. | vs. Rishab Agarwal | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Masood Eisa-Beygi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Mateo Nicolas Martinez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.08.21 kvalifik. | vs. Seita Watanabe | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | 6-4, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Nikolas Moceanu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-3, 6-74, 5-10 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Ray Ho | 6-3, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Piotr Pawlak | 6-4, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
25.05.21 kvalifik. | vs. Aleksandr Braynin | 6-70, 2-6 | detail zápasu | |
25.05.21 2. kolo kval. | vs. Vladyslav Gorodynskyi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Danylo Pustovoitenko | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.05.21 kvalifik. | vs. Zachary Eisinga | 6-1, 7-67 | detail zápasu | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Marco De Rosa | 6-78, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Omar Tarek | 6-3, 6-2 | detail zápasu |