Petr Nouza vs. Jaroslav Pospisil 02.11.2019

Petr Nouza vs. Jaroslav Pospisil 02.11.2019 - M15 Opava - porovnanie

ZÁPAS

02.11.19semifinálePetr Nouza Jaroslav Pospisil 6-1, 6-4 Czech Republic M15 Opava koberec

ŠTATISTIKY

Petr NouzaJaroslav Pospisil
1. podanie %34/50 (68%)34/56 (61%)
Vyhrané body z 1.podania29/34 (85%)20/34 (59%)
Vyhrané body z 2.podania8/16 (50%)11/22 (50%)
Vyhrané body z returnu25/56 (45%)13/50 (26%)
Vyhrané body celkom62/106 (58%)44/106 (42%)
Dvojchyby24
Esá97

ŠTATISTIKY

1
0-0Jaroslav Pospisil Jaroslav Pospisil podáva
0-0, 15-0
Petr Nouza Petr Nouza podáva1-0
0-0
2-0Jaroslav Pospisil Jaroslav Pospisil podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Petr Nouza Petr Nouza podáva3-0
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
4-0Jaroslav Pospisil Jaroslav Pospisil podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP]
Petr Nouza Petr Nouza podáva5-0
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30
5-1Jaroslav Pospisil Jaroslav Pospisil podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
6-1
2
Petr Nouza Petr Nouza podáva0-0
0-0
0-1Jaroslav Pospisil Jaroslav Pospisil podáva
Petr Nouza Petr Nouza podáva1-1
0-0, 0-15, 0-30
1-2Jaroslav Pospisil Jaroslav Pospisil podáva
0-0, 15-0, 40-15[BP]
Petr Nouza Petr Nouza podáva2-2
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40
2-3Jaroslav Pospisil Jaroslav Pospisil podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, A-40[BP]
Petr Nouza Petr Nouza podáva3-3
0-0
3-4Jaroslav Pospisil Jaroslav Pospisil podáva
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP]
Petr Nouza Petr Nouza podáva4-4
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP]
5-4Jaroslav Pospisil Jaroslav Pospisil podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
6-4

Petr Nouza
Česká republika
09.09.98, 22 rokov




637
42
44 245 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
09.02.81, 40 rokov
176 cm
65 kg

Hrá pravou rukou
680
34
556 987 $
Jaroslav Pospisil
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Petr Nouza vs. Jaroslav Pospisil - Vzájomné zápasy

02.11.19semifinálePetr NouzaJaroslav Pospisil6-1, 6-4 detail zápasuCzech Republic M15 Opava koberec

Petr Nouza - posledné zápasy

Slovakia M15 Bratislava - tvrdý I.
10.03.21
1. kolo
vs. Michal Dembek7-61, 6-73, 4-6 prehradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
24.02.21
1. kolo
vs. Alvaro Lopez San Martin6-73, 1-6 prehradetail zápasu
23.02.21
kvalifik.
vs. Andrea Picchione7-5, 6-4 výhradetail zápasu
22.02.21
2. kolo kval.
vs. Burak Bilgin6-4, 6-2 výhradetail zápasu
21.02.21
1. kolo kval.
vs. Emir Sutekin6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
16.02.21
2. kolo kval.
vs. Sandro Kopp0-6, 1-6 prehradetail zápasu
14.02.21
1. kolo kval.
vs. Enes Donmezer6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Czech Republic M25 Pardubice - antuka
02.10.20
štvrťfinále
vs. Lukas Klein3-6, 0-6 prehradetail zápasu
01.10.20
2. kolo
vs. Jelle Sels6-2, 6-3 výhradetail zápasu
30.09.20
1. kolo
vs. Arthur De Greef6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Czech Republic M25 Jablonec - antuka
23.09.20
1. kolo
vs. Uladzimir Ignatik2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Czech Republic M25 Prague - antuka
16.09.20
1. kolo
vs. Jiri Lehecka3-6, 7-65, 4-6 prehradetail zápasu
15.09.20
kvalifik.
vs. Andrew Paulson6-3, 6-3 výhradetail zápasu
14.09.20
2. kolo kval.
vs. Jiri Barnat6-4, 6-3 výhradetail zápasu
13.09.20
1. kolo kval.
vs. Tim Heger4-6, 6-2, 10-7 výhradetail zápasu
Czech Republic Prague Challenger - antuka
16.08.20
1. kolo
vs. Zdenek Kolar2-6, 1-6 prehradetail zápasu
15.08.20
kvalifik.
vs. Matthias Bachinger6-3, 4-6, 6-3 výhradetail zápasu
All Lower - antuka
27.07.20
1. kolo
vs. Toby Alex Kodat1-6, 2-6 prehradetail zápasu
24.07.20
1. kolo
vs. Martin Krumich6-710, 6-0, 6-72 prehradetail zápasu
23.07.20
1. kolo
vs. Andrew Paulson7-64, 6-2 výhradetail zápasu
14.07.20
1. kolo
vs. Tadeas Paroulek6-2, 6-3 výhradetail zápasu
10.07.20
1. kolo
vs. Ondrej Styler2-6, 6-76 prehradetail zápasu
09.07.20
1. kolo
vs. Martin Damm6-3, 6-4 výhradetail zápasu
03.07.20
1. kolo
vs. Zdenek Kolar1-6, 6-4, 6-10 prehradetail zápasu
02.07.20
1. kolo
vs. Jiri Vesely6-74, 3-6 prehradetail zápasu
22.06.20
1. kolo
vs. Jan Pleva2-6, 0-6 prehradetail zápasu
18.06.20
1. kolo
vs. Jan Satral3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
12.03.20
2. kolo
vs. Adam Pavlasek0-1, - Petr Nouza - skrečprehradetail zápasu
11.03.20
1. kolo
vs. Pol Martin Tiffon6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
06.03.20
štvrťfinále
vs. Peter Torebko1-6, 7-5, 4-6 prehradetail zápasu

Jaroslav Pospisil - posledné zápasy

Czech Republic M25 Pardubice - antuka
30.09.20
2. kolo kval.
vs. Matias Zukas6-1, 6-2 výhradetail zápasu
30.09.20
kvalifik.
vs. Pedro Cachin3-6, 4-6 prehradetail zápasu
27.09.20
1. kolo kval.
vs. Juraj Maxa6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Czech Republic M25 Prague - antuka
16.09.20
1. kolo
vs. Vit Kopriva1-6, 3-6 prehradetail zápasu
15.09.20
kvalifik.
vs. Yshai Oliel5-7, 2-6 prehradetail zápasu
14.09.20
2. kolo kval.
vs. Tadeas Paroulek6-3, 5-7, 10-2 výhradetail zápasu
13.09.20
1. kolo kval.
vs. Jurgen Zopp7-63, 6-1 výhradetail zápasu
Poland M25 Poznan - antuka
26.08.20
1. kolo
vs. Nino Serdarusic1-6, 3-6 prehradetail zápasu
All Lower - antuka
07.08.20
1. kolo
vs. Matej Vocel3-6, 3-6 prehradetail zápasu
06.08.20
1. kolo
vs. Pavel Nejedly6-3, 5-7, 10-4 výhradetail zápasu
01.08.20
1. kolo
vs. Jonas Forejtek2-6, 3-6 prehradetail zápasu
31.07.20
1. kolo
vs. Andrew Paulson1-6, 7-5, 7-63 výhradetail zápasu
30.07.20
1. kolo
vs. David Poljak6-3, 6-3 výhradetail zápasu
29.07.20
1. kolo
vs. Jan Satral6-75, 6-1, 3-6 prehradetail zápasu
28.07.20
1. kolo
vs. Daniel Siniakov7-5, 6-4 výhradetail zápasu
28.07.20
1. kolo
vs. Tadeas Paroulek1-6, 7-62, 10-4 výhradetail zápasu
02.07.20
1. kolo
vs. Dominik Kellovsky4-6, 6-73 prehradetail zápasu
23.06.20
1. kolo
vs. Robin Stanek6-4, 3-6, 10-6 výhradetail zápasu
22.06.20
1. kolo
vs. Vitaliy Sachko6-0, 6-4 výhradetail zápasu
18.06.20
1. kolo
vs. Martin Krumich6-2, 7-5 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
11.03.20
1. kolo
vs. Chien-Hsun Lo2-6, 4-6 prehradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
08.03.20
finále
vs. Luca Nardi7-5, 4-6, 6-75 prehradetail zápasu
07.03.20
semifinále
vs. Kelsey Stevenson6-2, 6-2 výhradetail zápasu
06.03.20
štvrťfinále
vs. Vladimir Uzhylovsky6-4, 2-6, 6-2 výhradetail zápasu
05.03.20
2. kolo
vs. Daniele Capecchi6-2, 6-3 výhradetail zápasu
04.03.20
1. kolo
vs. Seita Watanabe6-3, 6-1 výhradetail zápasu
France Cherbourg Challenger - tvrdý I.
09.02.20
kvalifik.
vs. Vit Kopriva2-6, 2-6 prehradetail zápasu
France Quimper Challenger - tvrdý I.
27.01.20
kvalifik.
vs. Lorenzo Musetti7-63, 4-6, 4-6 prehradetail zápasu
Finland Helsinki Challenger - tvrdý I.
13.11.19
2. kolo
vs. Nikola Milojevic0-6, 6-4, 3-6 prehradetail zápasu
12.11.19
1. kolo
vs. Igor Sijsling7-5, 6-2 výhradetail zápasu
<