Petr Michnev vs. Vit Kopriva 30.10.2019

Petr Michnev vs. Vit Kopriva 30.10.2019 - M15 Opava - porovnanie

ZÁPAS

30.10.191. koloPetr Michnev Vit Kopriva 6-3, 6-2 Czech Republic M15 Opava koberec

ŠTATISTIKY

Petr MichnevVit Kopriva
1. podanie %29/49 (59%)24/48 (50%)
Vyhrané body z 1.podania23/29 (79%)15/24 (63%)
Vyhrané body z 2.podania12/20 (60%)10/24 (42%)
Vyhrané break-bally4/9 (44%)1/2 (50%)
Vyhrané body z returnu23/48 (48%)14/49 (29%)
Vyhrané body celkom58/97 (60%)39/97 (40%)
Dvojchyby24
Esá62

ŠTATISTIKY

1
0-0Vit Kopriva Vit Kopriva podáva
0-0, 30-15
Petr Michnev Petr Michnev podáva2-0
0-0
3-0Vit Kopriva Vit Kopriva podáva
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP]
Petr Michnev Petr Michnev podáva4-0
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP]
4-1Vit Kopriva Vit Kopriva podáva
0-0
Petr Michnev Petr Michnev podáva4-2
5-2Vit Kopriva Vit Kopriva podáva
Petr Michnev Petr Michnev podáva5-3
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
6-3
2
Petr Michnev Petr Michnev podáva0-0
0-1Vit Kopriva Vit Kopriva podáva
0-0
Petr Michnev Petr Michnev podáva1-1
1-2Vit Kopriva Vit Kopriva podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
2-2Vit Kopriva Vit Kopriva podáva
0-0, 15-0, 40-15[BP]
Petr Michnev Petr Michnev podáva3-2
0-0
4-2Vit Kopriva Vit Kopriva podáva
0-0, 0-15, 30-30
Petr Michnev Petr Michnev podáva5-2
0-0, 40-0
6-2

Petr Michnev
Česká republika
03.08.89, 31 rokov




840
20
94 600 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
15.06.97, 23 rokov




287
195
88 901 $
Vit Kopriva
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Petr Michnev vs. Vit Kopriva - Vzájomné zápasy

30.10.191. koloPetr MichnevVit Kopriva6-3, 6-2 detail zápasuCzech Republic M15 Opava koberec

Petr Michnev - posledné zápasy

Croatia M15 Sibenik - antuka
20.04.21
1. kolo
vs. Francesco Vilardo0-6, 4-6 prehradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
21.03.21
1. kolo kval.
vs. Lorenzo Rottoli6-4, 3-6, 4-10 prehradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
16.03.21
kvalifik.
vs. Ben Jones6-3, 2-6, 4-10 prehradetail zápasu
15.03.21
2. kolo kval.
vs. Zura Tkemaladze6-4, 6-4 výhradetail zápasu
14.03.21
1. kolo kval.
vs. Pierre Malan6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
09.03.21
kvalifik.
vs. Niels Visker3-6, 6-2, 5-10 prehradetail zápasu
08.03.21
2. kolo kval.
vs. Cristian Campese6-1, 6-4 výhradetail zápasu
07.03.21
1. kolo kval.
vs. Manuel Mazza6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Slovakia M15 Bratislava - tvrdý I.
26.11.20
2. kolo
vs. Peter Fajta4-6, 4-6 prehradetail zápasu
25.11.20
1. kolo
vs. Yvo Panak6-4, 6-75, 6-4 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
13.11.20
štvrťfinále
vs. Petros Chrysochos3-6, 3-6 prehradetail zápasu
12.11.20
2. kolo
vs. Sidharth Rawat6-3, 6-4 výhradetail zápasu
11.11.20
1. kolo
vs. Omni Kumar4-6, 6-2, 6-3 výhradetail zápasu
10.11.20
kvalifik.
vs. Remy Bertola7-64, 6-2 výhradetail zápasu
09.11.20
2. kolo kval.
vs. Vladimir Uzhylovsky4-6, 7-64, 10-4 výhradetail zápasu
08.11.20
1. kolo kval.
vs. Zakai Stone6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
03.11.20
kvalifik.
vs. Keisuke Saitoh5-7, 6-2, 8-10 prehradetail zápasu
02.11.20
2. kolo kval.
vs. Matej Galik6-0, 6-4 výhradetail zápasu
02.11.20
1. kolo kval.
vs. Mohamad Gomaa6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Czech Republic M25 Pardubice - antuka
30.09.20
2. kolo kval.
vs. Antonin Bolardt6-3, 0-6, 10-6 výhradetail zápasu
30.09.20
kvalifik.
vs. Artem Dubrivnyy3-6, 5-7 prehradetail zápasu
27.09.20
1. kolo kval.
vs. Arnav Alok Goel6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Czech Republic M25 Jablonec - antuka
21.09.20
2. kolo kval.
vs. Martin Cuevas5-7, 6-3, 6-10 prehradetail zápasu
21.09.20
1. kolo kval.
vs. Sebastian Prechtel4-6, 6-1, 11-9 výhradetail zápasu
Czech Republic M25 Prague - antuka
13.09.20
1. kolo kval.
vs. Yshai Oliel6-75, 1-6 prehradetail zápasu
All Lower - antuka
28.07.20
1. kolo
vs. Tadeas Paroulek4-6, 4-6 prehradetail zápasu
17.07.20
1. kolo
vs. Jonas Forejtek1-6, 2-6 prehradetail zápasu
16.07.20
1. kolo
vs. Vitaliy Sachko6-73, 3-6 prehradetail zápasu
15.07.20
1. kolo
vs. Vaclav Safranek6-2, 6-75, 7-5 výhradetail zápasu
13.07.20
1. kolo
vs. Andrew Paulson7-64, 6-3 výhradetail zápasu

Vit Kopriva - posledné zápasy

Italy Rome 1 - antuka
22.04.21
2. kolo
vs. Bernard Tomic6-3, 6-3 výhradetail zápasu
21.04.21
1. kolo
vs. Hugo Dellien7-64, 6-3 výhradetail zápasu
20.04.21
kvalifik.
vs. Alexey Vatutin6-2, 7-63 výhradetail zápasu
18.04.21
1. kolo kval.
vs. Tung-Lin Wu6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Spain Marbella Challenger - antuka
01.04.21
2. kolo
vs. Jaume Antoni Munar Clar4-6, 2-6 prehradetail zápasu
30.03.21
1. kolo
vs. Lukas Rosol6-3, 3-6, 7-5 výhradetail zápasu
29.03.21
kvalifik.
vs. Eduard Esteve Lobato7-63, 6-4 výhradetail zápasu
28.03.21
1. kolo kval.
vs. Alex Marti Pujolras7-64, 6-2 výhradetail zápasu
Croatia Zadar Challenger - antuka
26.03.21
štvrťfinále
vs. Nikola Milojevic5-7, 4-6 prehradetail zápasu
25.03.21
2. kolo
vs. Uladzimir Ignatik2-6, 6-1, 6-3 výhradetail zápasu
23.03.21
1. kolo
vs. Marco Bortolotti6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Russia St. Petersburg - tvrdý I.
09.03.21
1. kolo
vs. Evgeny Tyurnev4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Russia St. Petersburg - tvrdý I.
06.03.21
semifinále
vs. Zizou Bergs6-77, 2-6 prehradetail zápasu
05.03.21
štvrťfinále
vs. Cem Ilkel7-5, 6-2 výhradetail zápasu
04.03.21
2. kolo
vs. Roberto Quiroz6-2, 6-4 výhradetail zápasu
02.03.21
1. kolo
vs. Ivan Gakhov7-5, 1-6, 7-67 výhradetail zápasu
JAR Potchefstroom 2 - tvrdý
16.02.21
1. kolo
vs. Geoffrey Blancaneaux1-6, 1-6 prehradetail zápasu
JAR Potchefstroom 1 - tvrdý
08.02.21
kvalifik.
vs. Mirza Basic4-6, 4-6 prehradetail zápasu
07.02.21
1. kolo kval.
vs. Jamie Davies6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Brazil Campinas Challenger - antuka
02.12.20
2. kolo
vs. Roberto Carballes Baena6-4, 3-6, 5-7 prehradetail zápasu
30.11.20
1. kolo
vs. Teimuraz Gabashvili7-5, 5-3, Teimuraz Gabashvili - skrečvýhradetail zápasu
Peru Lima Challenger - antuka
27.11.20
štvrťfinále
vs. Marcelo Tomas Barrios Vera7-64, 3-6, 2-6 prehradetail zápasu
26.11.20
2. kolo
vs. Jesper De Jong6-0, 3-6, 6-1 výhradetail zápasu
23.11.20
1. kolo
vs. Bastian Malla6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Ecuador Guayaquil Challenger - antuka
19.11.20
2. kolo
vs. Pedro Sousa6-1, 3-6, 4-6 prehradetail zápasu
16.11.20
1. kolo
vs. Pedja Krstin6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Spain Marbella Challenger - antuka
30.10.20
štvrťfinále
vs. Jaume Antoni Munar Clar1-6, 5-7 prehradetail zápasu
29.10.20
2. kolo
vs. Federico Gaio3-6, 7-61, 6-4 výhradetail zápasu
27.10.20
1. kolo
vs. Roberto Carballes Baena7-63, 6-2 výhradetail zápasu
25.10.20
kvalifik.
vs. Javier Barranco Cosano3-6, 7-5, 7-65 výhradetail zápasu
<