Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taliansko
19.06.02, 21 rokov
19.06.02, 21 rokov
Petr Michnev vs. Cristian Campese - Vzájomné zápasy
08.03.21 | 2. kolo kval. | Petr Michnev | Cristian Campese | 6-1, 6-4 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Petr Michnev form & Cristian Campese form
Petr Michnev - posledné zápasy
M15 Rovinj - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Christian Fellin | 4-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Bagnolini | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Aljaz Jeran | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 7-64, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ondrej Kratochvil | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Filip Vacula | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Dung Em Oliver Dao | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Milosz Sroka | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Wroclaw - antuka | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.06.21 kvalifik. | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Leon Hoeveler | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 1-3, - Petr Michnev - skreč | detail zápasu | |
08.06.21 kvalifik. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-2, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Mario Aleksic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
03.06.21 2. kolo | vs. Miljan Zekic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Ronan Joncour | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.06.21 kvalifik. | vs. Boris Butulija | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Samuele Pieri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Relja Eskic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
11.05.21 kvalifik. | vs. Adam Pavlasek | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 2-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Sibenik - antuka | ||||
20.04.21 1. kolo | vs. Francesco Vilardo | 0-6, 4-6 | detail zápasu |
Cristian Campese - posledné zápasy
M25 Pozzuoli - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Emanuele Bastia | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Filippo Speziali | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Mattia Bernardi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Julien De Cuyper | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Uriage - antuka | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Antonio Matteo Iaquinto | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Laurin Aerne | 7-5, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Asaf Friedler | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Andreas Stylianou | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Guelfo Baldovinetti | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Sergis Kyratzis | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.04.23 kvalifik. | vs. Andrea Licitra | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Markus Wunder | 7-5, 6-74, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Faris Zakaryia | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-4, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Karim El Feky | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Rishiraj Shekhawat | 6-2, 7-60 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Lj Fick | 6-3, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Peter Nad | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Yeongseok Jeong | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Moro Canas | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Lukas Neumayer | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.12.22 2. kolo kval. | vs. Cedric Stanke | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.12.22 1. kolo kval. | vs. Igor Danich | 2-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.12.22 2. kolo kval. | vs. Kyran Magimay | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Alessandro Cortegiani | 6-75, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Valerio Perruzza | 3-6, 1-3, - Cristian Campese - skreč | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Davud Amirov | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Maksim Shin | 4-6, 3-6 | detail zápasu |