ZÁPAS
08.07.21 | 2. kolo | Peter Goldsteiner | Oscar Jose Gutierrez | 7-65, 3-6, 6-4 | M25 Velenje | antuka |
ŠTATISTIKY
Peter Goldsteiner | Oscar Jose Gutierrez | |
1. podanie % | 91/120 (76%) | 68/106 (64%) |
Vyhrané body z 1.podania | 57/91 (63%) | 43/68 (63%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/29 (41%) | 20/38 (53%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 5/11 (45%) |
Vyhrané body z returnu | 43/106 (41%) | 51/120 (43%) |
Vyhrané body celkom | 112/226 (50%) | 114/226 (50%) |
Dvojchyby | 4 | 10 |
Esá | 3 | 4 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Peter Goldsteiner | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Oscar Jose Gutierrez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Peter Goldsteiner | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Oscar Jose Gutierrez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Peter Goldsteiner | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Oscar Jose Gutierrez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Peter Goldsteiner | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Oscar Jose Gutierrez | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Peter Goldsteiner | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Oscar Jose Gutierrez | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Peter Goldsteiner | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Oscar Jose Gutierrez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Peter Goldsteiner | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
0-0 | Oscar Jose Gutierrez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Peter Goldsteiner | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Oscar Jose Gutierrez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Peter Goldsteiner | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Oscar Jose Gutierrez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Peter Goldsteiner | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-4 | Oscar Jose Gutierrez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Peter Goldsteiner | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Oscar Jose Gutierrez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Peter Goldsteiner | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Oscar Jose Gutierrez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Peter Goldsteiner | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Oscar Jose Gutierrez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Peter Goldsteiner | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-1 | Oscar Jose Gutierrez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Peter Goldsteiner | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Oscar Jose Gutierrez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Peter Goldsteiner | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
5-4 | Oscar Jose Gutierrez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Peter Goldsteiner vs. Oscar Jose Gutierrez - Vzájomné zápasy
08.07.21 | 2. kolo | Peter Goldsteiner | Oscar Jose Gutierrez | 7-65, 3-6, 6-4 | detail zápasu | M25 Velenje | antuka |
Peter Goldsteiner form & Oscar Jose Gutierrez form
Peter Goldsteiner - posledné zápasy
M15 Vienna - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Felix Steindl | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-3, 3-6, 11-13 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Nick Ihlenfeld | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. David Pichler | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Peter Benjamin Privara | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Mariano Tammaro | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Emanuel Gal | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Maciej Kos | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Zlatohlavek | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Kalin Ivanovski | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Francesco Ferrari | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Peter Gojowczyk | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Luca Preda | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Esteban Bruna | 3-6, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Store - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Alexander Donski | 3-6, 2-2, - Peter Goldsteiner - skreč | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Timofey Stepanov | 6-2, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Luka Miklavcic | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Litija - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Bor Artnak | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Jonas Trinker | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Enrico Giacomini | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Nik Mikovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Nyiregyhaza - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Vasil Yehorov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Radovan Michalik | 3-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Oscar Jose Gutierrez - posledné zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Filip Duda | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Filip Avdeev | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 1-6, 7-62, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Joan Busoms Puig | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Felix Corwin | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Sebastian Pino | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Andres Fernandez Canovas | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. David Puig Molina | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ammar Elamin | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
09.02.24 štvrťfinále | vs. Nicholas David Ionel | 6-1, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Thomas Fancutt | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Marcel Zielinski | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
02.02.24 štvrťfinále | vs. Gian Marco Moroni | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 6-2, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Alaa Trifi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Piotr Kusiewicz | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Paul Woerner | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Kylian Collignon | 3-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Edison Ambarzumjan | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Laurent Schroeder | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Anthony Genov | 6-75, 2-3, - Oscar Jose Gutierrez - skreč | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Iker Sevilla | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Darius Florin Pop | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Walch | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Ignacio Parisca | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Sergi Fita Juan | 6-1, 6-1 | detail zápasu |