ZÁPAS
18.07.21 | 1. kolo kval. | Peter Goldsteiner | Ondrej Valek | 6-2, 6-2 | M25 Kottingbrunn | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
13.11.03, 20 rokov
13.11.03, 20 rokov
Peter Goldsteiner vs. Ondrej Valek - Vzájomné zápasy
18.07.21 | 1. kolo kval. | Peter Goldsteiner | Ondrej Valek | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M25 Kottingbrunn | antuka |
Peter Goldsteiner form & Ondrej Valek form
Peter Goldsteiner - posledné zápasy
M15 Vienna - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Felix Steindl | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-3, 3-6, 11-13 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Nick Ihlenfeld | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. David Pichler | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Peter Benjamin Privara | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Mariano Tammaro | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Emanuel Gal | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Maciej Kos | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Zlatohlavek | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Kalin Ivanovski | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Francesco Ferrari | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Peter Gojowczyk | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Luca Preda | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Esteban Bruna | 3-6, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Store - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Alexander Donski | 3-6, 2-2, - Peter Goldsteiner - skreč | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Timofey Stepanov | 6-2, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Luka Miklavcic | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Litija - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Bor Artnak | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Jonas Trinker | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Enrico Giacomini | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Nik Mikovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Nyiregyhaza - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Vasil Yehorov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Radovan Michalik | 3-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Ondrej Valek - posledné zápasy
M15 Prostejov - antuka | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Noel Larwig | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Taketo Takamisawa | 2-6, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Pedro Iamachkine | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Masamichi Imamura | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.22 2. kolo kval. | vs. Tao Mu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Egor Tsarapkin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Opava - koberec | ||||
16.11.21 1. kolo | vs. Ondrej Horak | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
15.11.21 kvalifik. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Mark Havlicek | 6-72, 7-65, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Ricany - antuka | ||||
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Noel Larwig | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Nino Stettner | Nino Stettner - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M25 Prostejov - antuka | ||||
16.08.21 kvalifik. | vs. Nico Hornitschek | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 4-6, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Kottingbrunn - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Peter Goldsteiner | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Poprad - antuka | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Samuel Puskar | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
25.05.21 kvalifik. | vs. Sean Cuenin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Alexander Wolfschmidt | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. George Loffhagen | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Lucas Bouquet | 7-5, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Jean Thirouin | 6-3, 6-74, 4-10 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
07.08.20 1. kolo | vs. Dominik Langmajer | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.08.20 1. kolo | vs. Jiri Jenicek | 7-6, 6-3 | detail zápasu | |
13.07.20 1. kolo | vs. Martin Krumich | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
02.06.19 kvalifik. | vs. Roman Jebavy | 4-6, 3-6 | detail zápasu |