ZÁPAS
31.10.21 | 1. kolo kval. | Pedro Iamachkine | Shunsuke Wakita | 6-76, 7-68, 10-5 | M15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Peru
03.04.96, 28 rokov
03.04.96, 28 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Japonsko
26.07.95, 28 rokov
15 456 $
26.07.95, 28 rokov
15 456 $
Pedro Iamachkine vs. Shunsuke Wakita - Vzájomné zápasy
31.10.21 | 1. kolo kval. | Pedro Iamachkine | Shunsuke Wakita | 6-76, 7-68, 10-5 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Pedro Iamachkine form & Shunsuke Wakita form
Pedro Iamachkine - posledné zápasy
M25 Maceio - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Harrison Adams | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Feira - tvrdý | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Igor Gimenez | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Dmitry Popko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Tobias Franco | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Ignacio Novo | 7-68, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Raul Rokita Garcia | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Valentin Basel | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Rocco Mariani | 4-6, 6-0, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Dinko Dinev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.12.23 kvalifik. | vs. Marco Dessi | 2-6, 6-2, 13-11 | detail zápasu | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Rozo Torres | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 4-6, 6-1, 3-10 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Milos Mikovic | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 7-65, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Valencia - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Pablo Aunion | 7-5, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Steffan Van Weldam | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Nikolay Nedelchev | 3-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Carles Cordoba | 2-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Carlos Giraldi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Vigo - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Sergi Fita Juan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Iker Sevilla | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Tomas Curras Abasolo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Alan Postay | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Aldin Setkic | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Luka Todorovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Shunsuke Wakita - posledné zápasy
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Naoki Nakagawa | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Taki Adachi | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Yamato Sueoka | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Yusei Fukuoka | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Pietro Marino | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Iago Almeida | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Krsko - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-4, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Igor Trunov | 6-1, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Luigi Castelletti | 6-3, 4-6, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Jonas Trinker | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-4, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
25.04.23 kvalifik. | vs. Jiri Cizek | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Martin Mazev | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.04.23 kvalifik. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Laborde | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Canberra - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Thomas Braithwaite | 6-2, 3-6, 10-12 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Timmy Karpinski | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Canberra - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Amor Jasika | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Batuhan Saban | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandr Lobanov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Ritesh Dubey | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.01.23 kvalifik. | vs. Carlos Giraldi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.01.23 2. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Puntaric | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.11.22 kvalifik. | vs. Michel Hopp | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Ivan La Cava | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Max Flaherty | 6-3, 6-2 | detail zápasu |