Pedro Boscardin Dias/Gustavo Heide vs. Luca Margaroli/Santiago Rodriguez Taverna 20.09.2023

Pedro Boscardin Dias/Gustavo Heide vs. Luca Margaroli/Santiago Rodriguez Taverna 20.09.2023 - Antofagasta Challenger | porovnanie

ZÁPAS

20.09.231. koloPedro Boscardin Dias/Gustavo Heide Luca Margaroli/Santiago Rodriguez Taverna 6-4, 6-4 Chile Antofagasta Challenger antuka

ŠTATISTIKY

Pedro Boscardin Dias/Gustavo HeideLuca Margaroli/Santiago Rodriguez Taverna
1. podanie %34/58 (59%)33/56 (59%)
Vyhrané body z 1.podania22/34 (65%)22/33 (67%)
Vyhrané body z 2.podania14/24 (58%)13/23 (57%)
Vyhrané break-bally3/4 (75%)1/8 (13%)
Vyhrané body z returnu21/56 (38%)22/58 (38%)
Vyhrané body celkom57/114 (50%)57/114 (50%)
Dvojchyby34
Esá01

ŠTATISTIKY

1
0-0Luca Margaroli/Santiago Rodriguez Taverna Luca Margaroli/Santiago Rodriguez Taverna podáva
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40
Pedro Boscardin Dias/Gustavo Heide Pedro Boscardin Dias/Gustavo Heide podáva0-1
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15
1-1Luca Margaroli/Santiago Rodriguez Taverna Luca Margaroli/Santiago Rodriguez Taverna podáva
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40
Pedro Boscardin Dias/Gustavo Heide Pedro Boscardin Dias/Gustavo Heide podáva1-2
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30
2-2Luca Margaroli/Santiago Rodriguez Taverna Luca Margaroli/Santiago Rodriguez Taverna podáva
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40
Pedro Boscardin Dias/Gustavo Heide Pedro Boscardin Dias/Gustavo Heide podáva2-3
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40
3-3Luca Margaroli/Santiago Rodriguez Taverna Luca Margaroli/Santiago Rodriguez Taverna podáva
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40
Pedro Boscardin Dias/Gustavo Heide Pedro Boscardin Dias/Gustavo Heide podáva4-3
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15
5-3Luca Margaroli/Santiago Rodriguez Taverna Luca Margaroli/Santiago Rodriguez Taverna podáva
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40
Pedro Boscardin Dias/Gustavo Heide Pedro Boscardin Dias/Gustavo Heide podáva5-4
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30
6-4Luca Margaroli/Santiago Rodriguez Taverna Luca Margaroli/Santiago Rodriguez Taverna podáva
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP]
6-4
2
0-0Luca Margaroli/Santiago Rodriguez Taverna Luca Margaroli/Santiago Rodriguez Taverna podáva
Pedro Boscardin Dias/Gustavo Heide Pedro Boscardin Dias/Gustavo Heide podáva1-0
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40
2-0Luca Margaroli/Santiago Rodriguez Taverna Luca Margaroli/Santiago Rodriguez Taverna podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40
Pedro Boscardin Dias/Gustavo Heide Pedro Boscardin Dias/Gustavo Heide podáva2-1
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40
3-1Luca Margaroli/Santiago Rodriguez Taverna Luca Margaroli/Santiago Rodriguez Taverna podáva
0-0, 0-15, 0-30, 0-40
Pedro Boscardin Dias/Gustavo Heide Pedro Boscardin Dias/Gustavo Heide podáva3-2
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP]
3-3Luca Margaroli/Santiago Rodriguez Taverna Luca Margaroli/Santiago Rodriguez Taverna podáva
0-0, 0-15, 0-30, 0-40
Pedro Boscardin Dias/Gustavo Heide Pedro Boscardin Dias/Gustavo Heide podáva3-4
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30
4-4Luca Margaroli/Santiago Rodriguez Taverna Luca Margaroli/Santiago Rodriguez Taverna podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP]
Pedro Boscardin Dias/Gustavo Heide Pedro Boscardin Dias/Gustavo Heide podáva5-4
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15
6-4

Pedro Boscardin Dias
Brazília
28.01.03, 21 rokov







Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Švajčiarsko
15.02.92, 32 rokov







Luca Margaroli
Gustavo Heide
Brazília
28.02.02, 22 rokov




Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá

Argentina
16.07.99, 24 rokov




Santiago Rodriguez Taverna
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Pedro Boscardin Dias/Gustavo Heide vs. Luca Margaroli/Santiago Rodriguez Taverna - Vzájomné zápasy

20.09.231. koloPedro Boscardin Dias/Gustavo HeideLuca Margaroli/Santiago Rodriguez Taverna6-4, 6-4 detail zápasuChile Antofagasta Challenger antuka

Pedro Boscardin Dias form & Luca Margaroli form

Pedro Boscardin Dias/Gustavo Heide - posledné zápasy

Chile Antofagasta Challenger - antuka
21.09.23
štvrťfinále
vs. Luciano Darderi/Murkel Alejandro Dellien Velasco- prehradetail zápasu
20.09.23
1. kolo
vs. Luca Margaroli/Santiago Rodriguez Taverna6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Bolivia Santa Cruz - antuka
14.09.23
štvrťfinále
vs. Juan Manuel Cerundolo/Thiago Agustin Tirante Juan Manuel Cerundolo/Thiago Agustin Tirante/Santiago Rodriguez Taverna - nenastúpil(a/i) výhradetail zápasu
14.09.23
semifinále
vs. Matias Soto/Gonzalo Villanueva- prehradetail zápasu
13.09.23
1. kolo
vs. Juan Carlos Prado Angelo/Adolfo Daniel Vallejo3-6, 7-5, 10-3 výhradetail zápasu
Dominican Republic Santo Domingo - antuka
13.08.23
finále
vs. Diego Hidalgo/Cristian Rodriguez6-4, 7-5 výhradetail zápasu
11.08.23
semifinále
vs. Roberto Cid Subervi/Nick Hardt6-2, 6-4 výhradetail zápasu
10.08.23
štvrťfinále
vs. Andrew Harris/Christian Harrison6-2, 4-6, 10-8 výhradetail zápasu
09.08.23
1. kolo
vs. Gonzalo Bueno/Juan Pablo Ficovich7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Argentina Buenos Aires - antuka
26.04.23
1. kolo
vs. Hernan Casanova/Santiago Rodriguez Taverna3-6, 5-7 prehradetail zápasu
Brazil Florianopolis Challenger - antuka
22.04.23
finále
vs. Christian Oliveira/Pedro Sakamoto6-2, 7-5 výhradetail zápasu
21.04.23
semifinále
vs. Joao Fonseca/Thiago Seyboth Wild6-2, 1-6, 10-7 výhradetail zápasu
20.04.23
štvrťfinále
vs. Facundo Juarez/Juan Bautista Otegui6-2, 6-2 výhradetail zápasu
19.04.23
1. kolo
vs. Gabriel Roveri Sidney/Gonzalo Villanueva7-5, 6-75, 10-7 výhradetail zápasu
Brazil Salvador De - antuka
04.05.22
1. kolo
vs. Adrian Andreev/Jorge Brian Panta Herreros3-6, 1-2, - Pedro Boscardin Dias/Gustavo Heide - skrečprehradetail zápasu
Argentina Buenos Aires - antuka
26.04.22
1. kolo
vs. Guillermo Duran/Felipe Meligeni Alves4-6, 4-6 prehradetail zápasu
Brazil M25 Rio - antuka
23.10.21
finále
vs. Daniel Dutra Da Silva/Igor Ribeiro Marcondes4-6, 3-6 prehradetail zápasu
22.10.21
semifinále
vs. Joao Hinsching/Eduardo Ribeiro6-2, 7-64 výhradetail zápasu
21.10.21
štvrťfinále
vs. Bruno Figlia/Gabriel Tumasonis6-2, 6-3 výhradetail zápasu
19.10.21
1. kolo
vs. Oscar Jose Gutierrez/Marcelo Zormann6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Brazil M15 Recife - antuka
26.09.21
finále
vs. Daniel Dutra Da Silva/Marcelo Zormann7-61, 3-6, 10-8 výhradetail zápasu
25.09.21
semifinále
vs. Joao Hinsching/Eduardo Ribeiro6-2, 6-4 výhradetail zápasu
23.09.21
1. kolo
vs. Wilson Leite/Jose Pereira6-4, 6-1 výhradetail zápasu
23.09.21
štvrťfinále
vs. Joao Lucas Reis Da Silva/Nicolas Zanellato Joao Lucas Reis Da Silva/Nicolas Zanellato/Santiago Rodriguez Taverna - nenastúpil(a/i) výhradetail zápasu
Colombia M25 Medellin - antuka
19.09.21
finále
vs. Gilbert Klier Junior/Joao Lucas Reis Da Silva4-6, 6-4, 8-10 prehradetail zápasu
18.09.21
semifinále
vs. Gerardo Lopez Villasenor/Jose Pereira3-6, 6-3, 10-3 výhradetail zápasu
17.09.21
štvrťfinále
vs. Mateo Gomez/Johan Alexander Rodriguez7-5, 6-2 výhradetail zápasu
15.09.21
1. kolo
vs. Jose Daniel Bendeck/Alejandro Hoyos6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Colombia M15 Ibague - antuka
11.09.21
semifinále
vs. Boris Arias/Murkel Alejandro Dellien Velasco6-3, 3-6, 9-11 prehradetail zápasu
10.09.21
štvrťfinále
vs. Gerardo Lopez Villasenor/Alejandro Mendoza6-3, 6-2 výhradetail zápasu

Luca Margaroli/Santiago Rodriguez Taverna - posledné zápasy

Portugal Oeiras 3 - antuka
17.04.24
1. kolo
vs. David Vega Hernandez/Szymon Walkow6-3, 3-6, 7-10 prehradetail zápasu
Croatia Split Challenger - antuka
11.04.24
štvrťfinále
vs. Jonathan Eysseric/Bart Stevens4-6, 3-6 prehradetail zápasu
10.04.24
1. kolo
vs. Karol Drzewiecki/Michael Geerts7-62, 6-2 výhradetail zápasu
Italy Barletta Challenger - antuka
04.04.24
štvrťfinále
vs. Zdenek Kolar/Chun Hsin Tseng5-7, 3-6 prehradetail zápasu
03.04.24
1. kolo
vs. Sebastian Gima/Filip Cristian Jianu6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Spain Murcia Challenger - antuka
22.03.24
semifinále
vs. Theo Arribage/Vlad Victor Cornea4-6, 4-6 prehradetail zápasu
21.03.24
štvrťfinále
vs. Anirudh Chandrasekar/N. Vijay Sundar Prashanth6-3, 7-5 výhradetail zápasu
19.03.24
1. kolo
vs. Sergio Martos Gornes/Oriol Roca Batalla4-6, 6-3, 10-8 výhradetail zápasu
Chile Temuco Challenger - tvrdý
29.11.23
1. kolo
vs. Luis Britto/Paulo Andre Saraiva Dos Santos6-1, 5-7, 5-10 prehradetail zápasu
Brazil Brasilia Challenger - tvrdý
23.11.23
1. kolo
vs. Nicolas Barrientos/Andre Goransson5-7, 3-6 prehradetail zápasu
Uruguay Montevideo Challenger - antuka
15.11.23
1. kolo
vs. Ignacio Carou/Camilo Ugo Carabelli6-73, 6-3, 9-11 prehradetail zápasu
Peru Lima 2 - antuka
08.11.23
1. kolo
vs. Mateus Alves/Eduardo Ribeiro2-6, 6-4, 7-10 prehradetail zápasu
Ecuador Guayaquil Challenger - antuka
04.11.23
finále
vs. Arklon Huertas Del Pino/Conner Huertas Del Pino3-6, 1-6 prehradetail zápasu
03.11.23
semifinále
vs. Mateus Alves/Pedro Boscardin Dias7-5, 6-4 výhradetail zápasu
02.11.23
štvrťfinále
vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos/Andres Urrea6-4, 6-2 výhradetail zápasu
01.11.23
1. kolo
vs. Hugo Dellien/Murkel Alejandro Dellien Velasco Hugo Dellien/Murkel Alejandro Dellien Velasco - nenastúpil(a/i) výhradetail zápasu
Brazil Curitiba Challenger - antuka
26.10.23
štvrťfinále
vs. Guido Andreozzi/Ignacio Carou3-6, 2-6 prehradetail zápasu
24.10.23
1. kolo
vs. Mateus Alves/Gabriel Roveri Sidney6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Argentina Santa Fe - antuka
21.10.23
finále
vs. Franco Agamenone/Mariano Kestelboim7-62, 6-4 výhradetail zápasu
20.10.23
semifinále
vs. Orlando Luz/Marcelo Zormann5-7, 6-4, 10-4 výhradetail zápasu
19.10.23
štvrťfinále
vs. Nicolas Mejia/Andres Urrea3-6, 7-5, 10-5 výhradetail zápasu
18.10.23
1. kolo
vs. Riccardo Bonadio/Carlos Taberner Riccardo Bonadio/Carlos Taberner - nenastúpil(a/i) výhradetail zápasu
Argentina Buenos Aires - antuka
12.10.23
štvrťfinále
vs. Diego Hidalgo/Cristian Rodriguez5-7, 2-6 prehradetail zápasu
11.10.23
1. kolo
vs. Pedro Boscardin Dias/Gonzalo Villanueva6-2, 6-74, 10-8 výhradetail zápasu
Brazil Campinas Challenger - antuka
05.10.23
1. kolo
vs. Luciano Darderi/Andrea Pellegrino3-6, 4-6 prehradetail zápasu
Colombia Bogota Challenger - antuka
28.09.23
1. kolo
vs. Diego Hidalgo/Cristian Rodriguez6-3, 5-7, 9-11 prehradetail zápasu
Chile Antofagasta Challenger - antuka
20.09.23
1. kolo
vs. Pedro Boscardin Dias/Gustavo Heide4-6, 4-6 prehradetail zápasu
Austria Tulln Challenger - antuka
07.09.23
štvrťfinále
vs. Piotr Matuszewski/Kai Wehnelt0-6, 4-6 prehradetail zápasu
06.09.23
1. kolo
vs. Maks Kasnikowski/Yanaki Milev4-6, 6-3, 10-8 výhradetail zápasu
Italy Como Challenger - antuka
30.08.23
1. kolo
vs. Ivan Liutarevich/Vladyslav Manafov3-6, 6-76 prehradetail zápasu
<