Cyprus
01.02.03, 21 rokov
01.02.03, 21 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
18.04.02, 21 rokov
18.04.02, 21 rokov
Pavlos Parson vs. Bogdan Seleznev - Vzájomné zápasy
17.10.21 | 1. kolo kval. | Pavlos Parson | Bogdan Seleznev | 6-4, 7-5 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Pavlos Parson form & Bogdan Seleznev form
Pavlos Parson - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Mykhailo Mossur | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Ondrej Horak | 3-6, 6-1, 9-11 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Bogdan Seleznev | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Simonas Zukauskas | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.10.21 kvalifik. | vs. Daiki Yoshimura | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 3-6, 7-64, 10-4 | detail zápasu | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Eirik Groener | 7-65, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Seita Watanabe | 3-6, 5-7 | detail zápasu |
Bogdan Seleznev - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Finn Bass | 6-3, 0-6, 5-10 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Natansh Mina | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Lorusso | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Karabo Lerumo | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Guelfo Baldovinetti | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Yash Yadav | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Ritabrata Sarkar | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Artun Goenen | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Jasza Szajrych | 3-6, 1-2, - Bogdan Seleznev - skreč | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Mikhail Dubrouski | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Leonardo Borrelli | 3-6, 6-0, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Darrshan Suresh | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Aleksander Voblikov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Michael Gloeckler | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Yousef Khamis | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Andriy Poritskyy | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Mykhailo Mossur | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Thorben Sannen | 3-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. George Gregoriou | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Leonardo Malgaroli | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Erastov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Filiberto Fumagalli | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Fayzullo Mirzaganiyev | 1-6, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Vatteroni | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Alexander Orlov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Mahdi Elhamdaoui | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 2-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu |