ZÁPAS
07.05.19 | 1. kolo | Pavle Daljev | Dan Alexandru Tomescu | 7-5, 4-6, 6-1 | M15 Troisdorf | antuka |
ŠTATISTIKY
Pavle Daljev | Dan Alexandru Tomescu | |
1. podanie % | 75/131 (57%) | 43/73 (59%) |
Vyhrané body z 1.podania | 42/75 (56%) | 22/43 (51%) |
Vyhrané body z 2.podania | 29/56 (52%) | 15/30 (50%) |
Vyhrané break-bally | 7/11 (64%) | 5/28 (18%) |
Vyhrané body z returnu | 36/73 (49%) | 60/131 (46%) |
Vyhrané body celkom | 107/204 (52%) | 97/204 (48%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esá | 4 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Dan Alexandru Tomescu | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Pavle Daljev | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Dan Alexandru Tomescu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Pavle Daljev | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Dan Alexandru Tomescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pavle Daljev | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Dan Alexandru Tomescu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Pavle Daljev | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Dan Alexandru Tomescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Pavle Daljev | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Dan Alexandru Tomescu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pavle Daljev | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Dan Alexandru Tomescu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Pavle Daljev | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Dan Alexandru Tomescu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Pavle Daljev | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Dan Alexandru Tomescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Pavle Daljev | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Dan Alexandru Tomescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Pavle Daljev | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-5 | Dan Alexandru Tomescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Pavle Daljev | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Dan Alexandru Tomescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pavle Daljev | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Dan Alexandru Tomescu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Pavle Daljev | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Dan Alexandru Tomescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Pavle Daljev | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Dan Alexandru Tomescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
Srbsko
23.02.92, 32 rokov
23.02.92, 32 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Pavle Daljev vs. Dan Alexandru Tomescu - Vzájomné zápasy
07.05.19 | 1. kolo | Pavle Daljev | Dan Alexandru Tomescu | 7-5, 4-6, 6-1 | detail zápasu | M15 Troisdorf | antuka |
Pavle Daljev form & Dan Alexandru Tomescu form
Pavle Daljev - posledné zápasy
M25 Zlatibor - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Mitrovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Boris Stojanovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Simone Agostini | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Petar Jovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Marko Nikolic | 3-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Milan Drinic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Alexandar Balj | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Iliyan Radulov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Guilherme Meale | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Antonio Massara | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Moein Taheri | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Rik Muller | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Pirot - antuka | ||||
20.09.22 kvalifik. | vs. Sasa Markovic | 6-72, 6-2, 2-10 | detail zápasu | |
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Matej Galik | 6-2, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Vasiliy Kichigin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Valerio Perruzza | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Nik Mikovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Jan Kupcic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Luca Tomasetto | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Goran Zivotic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 0-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Nikolay Nedelchev | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Budva - antuka | ||||
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Daisuke Sumizawa | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Marko Maric | 6-2, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Maxim Zhukov | 0-6, 3-6 | detail zápasu |
Dan Alexandru Tomescu - posledné zápasy
M15 Alaminos - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Lucas Gerch | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Brian Bozemoj | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Joshua Goodger | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Eleftherios Neos | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
17.03.24 finále | vs. Lucas Gerch | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Yshai Oliel | 6-1, 5-7, 7-63 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Gianluca Cadenasso | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Iannis Miletich | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Markus Molder | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Gabriel Donev | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Giovanni Calvano | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
03.03.24 semifinále | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
02.03.24 štvrťfinále | vs. Fadi Bidan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Brandon Perez | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Alessandro Cortegiani | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Nick Hardt | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Arthur Gea | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Hady Habib | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Mert Naci Turker | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Simon Beaupain | 7-5, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Kilian Feldbausch | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Iamachkine | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 6-76, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Tim Handel | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Tuncay Duran | 3-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu |