ZÁPAS
08.09.18 | 1. kolo kval. | Pavel Tsoy | Rostislav Galfinger | 6-3, 6-4 | Kazakhstan F6 | antuka |
ŠTATISTIKY
Uzbekist
19.09.95, 28 rokov
14 482 $
19.09.95, 28 rokov
14 482 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kazachstán
12.11.02, 21 rokov
12.11.02, 21 rokov
Pavel Tsoy vs. Rostislav Galfinger - Vzájomné zápasy
08.09.18 | 1. kolo kval. | Pavel Tsoy | Rostislav Galfinger | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Kazakhstan F6 | antuka |
Pavel Tsoy form & Rostislav Galfinger form
Pavel Tsoy - posledné zápasy
M25 Namangan - tvrdý | ||||
30.04.19 kvalifik. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Andijan - tvrdý | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 3-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
Tashkent Challenger - tvrdý | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Artem Dubrivnyy | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F8 - antuka | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Yan Sabanin | 4-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Dmitry Bezborodov | 6-3, 6-75, 6-2 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Viacheslav Yulik | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Sundet Nagimetov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Kazakhstan F6 - antuka | ||||
10.09.18 1. kolo | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.09.18 kvalifik. | vs. Fariduni Hamid | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Rostislav Galfinger | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Fergana Challenger - tvrdý | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Aziz Dadabaev | 6-0, 3-2, - Pavel Tsoy - skreč | detail zápasu | |
Uzbekistan F4 - tvrdý | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-1, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Uzbekistan F3 - tvrdý | ||||
29.05.18 1. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Samarkand Challenger - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. N. Vijay Sundar Prashanth | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Karshi Challenger - tvrdý | ||||
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Sergey Betov | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Uzbekistan F2 - tvrdý | ||||
23.04.18 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Uzbekistan F1 - tvrdý | ||||
16.04.18 1. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F3 - antuka | ||||
10.04.18 1. kolo | vs. Matvey Khomentovskiy | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F2 - tvrdý I. | ||||
17.02.18 1. kolo kval. | vs. Ramazan Nureev | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F1 - tvrdý I. | ||||
13.02.18 1. kolo | vs. Lukas Ollert | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.18 kvalifik. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Tashkent Challenger - tvrdý | ||||
07.10.17 1. kolo kval. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Almaty Challenger - antuka | ||||
30.09.17 1. kolo kval. | vs. Clement Geens | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
26.09.17 1. kolo | vs. Vladimir Uzhylovsky | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.09.17 kvalifik. | vs. Dietrich Dernowski | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Rodion Pak | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Kazakhstan F6 - antuka | ||||
19.09.17 1. kolo | vs. Denys Klok | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.17 kvalifik. | vs. Danis Baybekov | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Kudratilla Shonigmatov | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Rostislav Galfinger - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Aleksander Chayka | 7-63, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Alexander Pundel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Mario Nicosia | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Christoph Gayk | - Rostislav Galfinger - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Finn Murgett | 7-60, 5-7, - Rostislav Galfinger - skreč | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Azariah Rusher | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Carson Cerejo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Christopher Patzanovsky | 5-7, 6-79 | detail zápasu | |
M15 Frankfurt - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Lars Erik Schneider | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Eindhoven - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Jim Hendrikx | 4-6, 0-2, - Rostislav Galfinger - skreč | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Aleksandre Metreveli | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Karlo Cubelic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Marvin Schaber | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
23.07.23 2. kolo kval. | vs. Alex Solanki | 6-3, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Uslar - antuka | ||||
20.07.23 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Aaron James Williams | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Leon Schwerdtfeger | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Denys Klok | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Jagmeet Singh | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Kaya Arinc | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Ali Razavi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Mousa Alkotop | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Amirali Ghavam | 6-73, 2-4, - Rostislav Galfinger - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.11.21 kvalifik. | vs. Cyril Vandermeersch | 6-4, 5-7, 1-10 | detail zápasu | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 7-63, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Ian Rabtsevich | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Mikhail Fufygin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-3, 3-6, 13-11 | detail zápasu |