ZÁPAS
29.03.21 | 1. kolo kval. | Paulo Andre Saraiva Dos Santos | Lucio Carnevalle | 1-6, 6-4, 12-10 | M15 Villa | antuka |
ŠTATISTIKY
Brazília
23.06.00, 23 rokov
20 097 $
23.06.00, 23 rokov
20 097 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Argentina
12.11.01, 22 rokov
12.11.01, 22 rokov
Paulo Andre Saraiva Dos Santos vs. Lucio Carnevalle - Vzájomné zápasy
21.11.22 | kvalifik. | Paulo Andre Saraiva Dos Santos | Lucio Carnevalle | 1-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | M25+H Lajeado | antuka |
07.04.21 | 1. kolo | Lucio Carnevalle | Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M15 Cordoba | antuka |
29.03.21 | 1. kolo kval. | Paulo Andre Saraiva Dos Santos | Lucio Carnevalle | 1-6, 6-4, 12-10 | detail zápasu | M15 Villa | antuka |
Paulo Andre Saraiva Dos Santos form & Lucio Carnevalle form
Paulo Andre Saraiva Dos Santos - posledné zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Maceio - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Daniel Dutra Da Silva | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Nicolas Oliveira | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Nicolas Villalon | 3-6, 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
M25 Feira - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Recife - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Ezequiel Monferrer | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Julian Marot | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Joel Angel Lucero | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Brian Lempert | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Kilian Feldbausch | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Valerio Aboian | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Nicolas Villalon | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Keegan Smith | 4-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Bueno | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Peter Bertran | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Isaac Nortie Nortey | 6-75, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
12.11.23 štvrťfinále | vs. Facundo Mena | 4-6, 1-4, - Paulo Andre Saraiva Dos Santos - skreč | detail zápasu | |
11.11.23 2. kolo | vs. Peter Bertran | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Miles Jones | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Mejia | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
13.10.23 2. kolo | vs. Wilson Leite | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Bruno Fernandez | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Daniel Dutra Da Silva | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Gilbert Klier Junior | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sao - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Julian Cundom | 6-76, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Belem - tvrdý | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 5-7, 3-6 | detail zápasu |
Lucio Carnevalle - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Bogdan Pavel | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Joan Nadal | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. John Sperle | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-2, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Mustafa Erdogan | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Fernando Cavallo | 5-7, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Zheng Baoluo | 7-5, 6-73, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Zekai Li | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Oskar Oliver Stuchlik | 6-3, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.12.23 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.12.23 1. kolo | vs. Sergei Pogosian | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Berk Ilkel | 4-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Jacques-Kai Inoue | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Josh Reid | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Mert Naci Turker | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Yvo Panak | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Noel Larwig | 6-2, 6-73, 10-1 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Digvijaypratap Singh | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Jeffrey Hsu | 1-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Taisei Ichikawa | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Ko Suzuki | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Hyvinkaa - antuka | ||||
04.08.23 1. kolo | vs. Leo Raquillet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Jack Karlsson Wistrand | 3-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Riccardo Campagnola | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Milan Challenger - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Francesco Forti | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Robert Strombachs | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Lorenzo Vatteroni | 6-4, 4-0, Lorenzo Vatteroni - skreč | detail zápasu |