Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
26.12.00, 23 rokov
26.12.00, 23 rokov
Paul Cayre vs. Grigory Kuklin - Vzájomné zápasy
26.09.22 | 2. kolo kval. | Paul Cayre | Grigory Kuklin | 6-1, 7-64 | detail zápasu | M15 Sabadell | antuka |
Paul Cayre form & Grigory Kuklin form
Paul Cayre - posledné zápasy
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Yanis Ghazouani Durand | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Matteo Rocci | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Leo Deflandre | 7-67, 6-76, 10-6 | detail zápasu | |
M25+H Bagneres - tvrdý | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Tristan Lamasine | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Maxence Rivet | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Julien De Cuyper | 6-0, 6-76, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Montauban - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Titouan Droguet | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Maxime Mora | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Maxime Hillhouse | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.06.23 kvalifik. | vs. Rudy Ceccon | 6-4, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.04.23 2. kolo kval. | vs. Charlie Robertson | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
03.04.23 1. kolo kval. | vs. Oleg Syrovatskiy | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-2, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Tushar Sharma | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.23 kvalifik. | vs. Aoran Wang | 6-0, 2-1, Aoran Wang - skreč | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Giovannini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Eliakim Coulibaly | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Axel Garcian | 6-1, 6-77, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.23 kvalifik. | vs. Aaron Cohen | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Thibault Verdier | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.23 kvalifik. | vs. Tristan Dumas | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.23 2. kolo kval. | vs. Maxence Rivet | 3-6, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Torello - tvrdý | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.23 kvalifik. | vs. Xavi Matas Ortega | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Iker Urribarrens Ramirez | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Raffael Schaer | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
10.02.23 štvrťfinále | vs. Nikolay Vylegzhanin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.02.23 2. kolo | vs. Louis Dussin | 7-5, 1-6, 7-5 | detail zápasu |
Grigory Kuklin - posledné zápasy
M25 Badalona - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Sasa Markovic | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ethan Terblanche | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Michiel De Krom | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 6-4, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Roda - tvrdý | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Tiago Pereira | 0-6, 0-2, - Grigory Kuklin - skreč | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Yoav Levy | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Joshua Luck | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Valldoreix - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Maxwell Exsted | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Tao Mu | 6-1, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Sanxenxo - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Areg Stepanian | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Zhenxiong Dong | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Pere Prat Turro | 6-2, 6-73, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Manacor - tvrdý | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Amaury Raynel | 0-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Manacor - tvrdý | ||||
16.01.23 2. kolo kval. | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Lopez | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Lucas Bouquet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Girona - antuka | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Pol Fernandez | 5-7, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Sabadell - antuka | ||||
26.09.22 2. kolo kval. | vs. Paul Cayre | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Joan Busoms Puig | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
07.08.22 2. kolo kval. | vs. Semen Voronin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cordoba - antuka | ||||
07.06.22 kvalifik. | vs. Jordi Garcia Mestre | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Ignasi De Rueda De Genover | 6-4, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Carlos Diaz Ruiz | 7-60, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý | ||||
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Danil Ozernoy | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Jerusalem - tvrdý | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Alexandros Skorilas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Jonathan Baron | 6-3, 7-63 | detail zápasu |