Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Slovensko
16.03.04, 20 rokov
16.03.04, 20 rokov
Patrik Rikl vs. Samuel Kyjaci - Vzájomné zápasy
14.05.23 | 1. kolo kval. | Patrik Rikl | Samuel Kyjaci | 6-1, 6-4 | detail zápasu | M25 Prague | antuka |
Patrik Rikl form & Samuel Kyjaci form
Patrik Rikl - posledné zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Michael Gloeckler | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Hynek Barton | 6-3, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 3-4, - Patrik Rikl - skreč | detail zápasu | |
M25 Poprad - antuka | ||||
25.06.23 finále | vs. Andrew Paulson | 3-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
24.06.23 semifinále | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.06.23 štvrťfinále | vs. Lukas Palovic | 6-0, 1-0, Lukas Palovic - skreč | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
30.05.23 kvalifik. | vs. Jiri Jenicek | 0-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Philipp Pavlenko | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Alfred Almasi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Henri Squire | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Daniel Siniakov | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
20.05.23 semifinále | vs. Lukas Neumayer | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.05.23 štvrťfinále | vs. Rudolf Molleker | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Mark Wallner | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Jiri Jenicek | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Dylan Dietrich | 6-2, 6-73, 11-9 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Andrin Casanova | 6-4, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Kyjaci | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Prague 2 - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Alex Rybakov | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Timo Stodder | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Mathias Bourgue | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Dayne Kelly | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Jake Delaney | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.10.22 štvrťfinále | vs. Maxime Chazal | 6-0, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.10.22 2. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Matvey Minin | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Samuel Kyjaci - posledné zápasy
M25 Denia - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Sergio Callejon Hernando | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Adam Blecha | 7-5, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Nicolas Bruna | 6-74, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Antonio Caruso | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Gabriele Camilli | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Poprad - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Sec | 6-77, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Samuel Puskar | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Patrik Rikl | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Tibo Colson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.23 kvalifik. | vs. Maks Lukman | 6-4, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 4-6, 6-0, 13-11 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Taisei Kinase | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Jaime Caldes | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Ruslan Serazhetdinov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Trnava - tvrdý I. | ||||
05.12.22 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Bulitski | 6-4, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.22 kvalifik. | vs. Mikolaj Lis | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
28.11.22 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Bulitski | 7-64, 4-6, 10-6 | detail zápasu |