ZÁPAS
27.08.19 | 1. kolo | Patrik Hartmeier | Jonas Schaer | 6-3, 6-4 | M15 Horgen | antuka |
ŠTATISTIKY
Patrik Hartmeier | Jonas Schaer | |
1. podanie % | 41/70 (59%) | 29/56 (52%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/41 (66%) | 21/29 (72%) |
Vyhrané body z 2.podania | 17/29 (59%) | 9/27 (33%) |
Vyhrané break-bally | 4/5 (80%) | 2/9 (22%) |
Vyhrané body z returnu | 26/56 (46%) | 26/70 (37%) |
Vyhrané body celkom | 70/126 (56%) | 56/126 (44%) |
Dvojchyby | 2 | 6 |
Esá | 1 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Jonas Schaer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Patrik Hartmeier | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Jonas Schaer | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Patrik Hartmeier | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
4-0 | Jonas Schaer | |
0-0, 15-30 | ||
Patrik Hartmeier | 4-1 | |
0-0 | ||
4-2 | Jonas Schaer | |
Patrik Hartmeier | 5-2 | |
5-3 | Jonas Schaer | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Patrik Hartmeier | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Jonas Schaer | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Patrik Hartmeier | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
3-0 | Jonas Schaer | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
Patrik Hartmeier | 4-0 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Patrik Hartmeier | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-2 | Jonas Schaer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Patrik Hartmeier | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Jonas Schaer | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
6-4 |
Švajčiarsko
04.01.97, 27 rokov
04.01.97, 27 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Švajčiarsko
27.06.00, 23 rokov
27.06.00, 23 rokov
Patrik Hartmeier vs. Jonas Schaer - Vzájomné zápasy
27.08.19 | 1. kolo | Patrik Hartmeier | Jonas Schaer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | M15 Horgen | antuka |
Patrik Hartmeier form & Jonas Schaer form
Patrik Hartmeier - posledné zápasy
M25 Trimbach - koberec | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 1-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
09.03.21 kvalifik. | vs. Luc Hoeijmans | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Jip Van Assendelft | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Edoardo Graziani | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
24.11.20 2. kolo kval. | vs. Naoki Tajima | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 4-6, 6-1, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.11.20 2. kolo kval. | vs. Stuart Parker | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Ioannis Xilas | 1-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Sarreguemines - koberec | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Milan Welte | 6-2, 6-73, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
28.09.20 kvalifik. | vs. Raphael Baltensperger | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.09.20 1. kolo kval. | vs. Lucas Magnaudet | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
13.01.20 2. kolo kval. | vs. Alessandro Coppini | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. David Martirosian | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Pajulahti - tvrdý I. | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Robert Strombachs | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Horgen - antuka | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Jakub Paul | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.08.19 1. kolo | vs. Jonas Schaer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Schlieren - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Tobias Simon | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Niklas Schell | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Tim Handel | 4-6, 6-78 | detail zápasu | |
M15 Kramsach - antuka | ||||
19.07.19 štvrťfinále | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
25.06.19 kvalifik. | vs. Amadatus Admiraal | 6-1, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Igor Straatsma | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Reggio - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Giacomo Dambrosi | 6-78, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Prague - antuka | ||||
13.05.19 kvalifik. | vs. Antonin Stepanek | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Vlad Victor Cornea | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Jonas Schaer - posledné zápasy
M25 Trimbach - koberec | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Filippo Romano | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Jacob Kahoun | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Fabien Salle | 6-3, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Yvo Panak | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Ryan James Storrie | 6-4, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Pierre Delage | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Max Cunat | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Caslano - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Biagio Gramaticopolo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Maxime Mora | 3-6, 6-2, 6-76 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Mika Brunold | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Leonardo Taddia | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Mathys | 6-3, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Zhan Zheng | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.04.23 kvalifik. | vs. Aaron Gil Garcia | 3-6, 7-64, 12-10 | detail zápasu | |
04.04.23 2. kolo kval. | vs. Abraham Asaba | Abraham Asaba - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
03.04.23 1. kolo kval. | vs. William Bartram | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Youssef Labbene | 7-68, 4-6, 10-2 | detail zápasu | |
27.03.23 kvalifik. | vs. Federico Salomone | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Oleg Syrovatskiy | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Saba Purtseladze | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Neil Oberleitner | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Matthias Bachinger | 6-3, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.23 kvalifik. | vs. Yann Marti | 7-5, 3-1, Yann Marti - skreč | detail zápasu | |
13.03.23 1. kolo kval. | vs. Jacob Kahoun | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Andrej Nedic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Veigy - koberec | ||||
09.01.23 kvalifik. | vs. Yanis Ghazouani Durand | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Mayeul Darras | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
07.12.22 1. kolo | vs. Jan Choinski | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
06.12.22 kvalifik. | vs. Luca Parenti | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Georgi Deyanov | 6-3, 6-1 | detail zápasu |