ZÁPAS
25.08.21 | 1. kolo | Patrick Zahraj | Oscar Galimardanov | 7-5, 3-6, 6-2 | M25 Trier | antuka |
ŠTATISTIKY
Patrick Zahraj | Oscar Galimardanov | |
1. podanie % | 55/86 (64%) | 52/93 (56%) |
Vyhrané body z 1.podania | 38/55 (69%) | 25/52 (48%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/31 (29%) | 18/41 (44%) |
Vyhrané break-bally | 8/12 (67%) | 6/13 (46%) |
Vyhrané body z returnu | 50/93 (54%) | 39/86 (45%) |
Vyhrané body celkom | 97/179 (54%) | 82/179 (46%) |
Dvojchyby | 7 | 2 |
Esá | 2 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Oscar Galimardanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Patrick Zahraj | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Oscar Galimardanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Patrick Zahraj | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Oscar Galimardanov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Patrick Zahraj | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Oscar Galimardanov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Patrick Zahraj | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Oscar Galimardanov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Patrick Zahraj | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 15-40[BP] | ||
5-5 | Oscar Galimardanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Patrick Zahraj | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Oscar Galimardanov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Patrick Zahraj | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Oscar Galimardanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Patrick Zahraj | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-3 | Oscar Galimardanov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Patrick Zahraj | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-5 | Oscar Galimardanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Patrick Zahraj | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-5 | Oscar Galimardanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
3-6 |
3 | ||
Patrick Zahraj | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Oscar Galimardanov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Patrick Zahraj | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Oscar Galimardanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Patrick Zahraj | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Oscar Galimardanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Patrick Zahraj | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Oscar Galimardanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
24.04.00, 23 rokov
24.04.00, 23 rokov
Patrick Zahraj vs. Oscar Galimardanov - Vzájomné zápasy
25.08.21 | 1. kolo | Patrick Zahraj | Oscar Galimardanov | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | M25 Trier | antuka |
Patrick Zahraj form & Oscar Galimardanov form
Patrick Zahraj - posledné zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Henri Squire | 7-65, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Marcello Serafini | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ben Jones | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Philip Henning | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Alberto Bronzetti | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Mees Rottgering | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Amaury Raynel | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. David Perez Sanz | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Boris Butulija | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Milan Drinic | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Ioannis Kountourakis | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Oskar Oliver Stuchlik | 5-7, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Charles Broom | 6-75, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Robert Strombachs | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Evgeny Philippov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Cing-Yang Meng | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Saba Purtseladze | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Luca Fantini | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Filip Duda | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Stefano Napolitano | 6-73, 6-76 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Filippo Speziali | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Luigi Castelletti | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Florian Broska | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Maxime Dubouch | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Alexis Gautier | 2-6, 4-6 | detail zápasu |
Oscar Galimardanov - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Luca Tomasetto | 3-6, 6-78 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Ifi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Rakhimbek Ibrakhimov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Kevin Humpfner | 6-3, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 7-64, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Marat Sharipov (RUS) | 5-7, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Faris Zakaryia | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Gregorio Biondolillo | 2-6, 6-2, 10-12 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Janis Graski | 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 4-6, 6-1, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Joao Eduardo Schiessl | 7-65, 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Ji Hoon Son | 2-6, 6-1, 10-1 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Makar Elesin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Vadym Ursu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Vadym Ursu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Lukas Pokorny | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Artur Kukasian | 7-5, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Erastov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Oldenzaal - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Steffan Van Weldam | 5-7, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Huy - antuka | ||||
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Felix Corwin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Kyle Overmyer | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-74, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Nini Gabriel Dica | 3-1, Nini Gabriel Dica - skreč | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Guelfo Baldovinetti | 7-60, 6-3 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ezequiel Fagotti | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Arcon | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.11.22 kvalifik. | vs. Gabriele Moghini | 3-6, 2-6 | detail zápasu |