ZÁPAS
18.09.19 | 1. kolo | Patric Prinoth | Artem Oganesyan | 6-4, 6-2 | M15 Cairo | antuka |
ŠTATISTIKY
Patric Prinoth | Artem Oganesyan | |
1. podanie % | 28/51 (55%) | 47/77 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/28 (82%) | 29/47 (62%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/23 (52%) | 11/30 (37%) |
Vyhrané break-bally | 4/19 (21%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 37/77 (48%) | 16/51 (31%) |
Vyhrané body celkom | 72/128 (56%) | 56/128 (44%) |
Dvojchyby | 0 | 5 |
Esá | 2 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Patric Prinoth | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Artem Oganesyan | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Patric Prinoth | 1-3 | |
0-0, 15-0, 40-30, A-40 | ||
2-3 | Artem Oganesyan | |
0-0 | ||
Patric Prinoth | 3-3 | |
0-0, 0-15, 40-15, A-40 | ||
4-3 | Artem Oganesyan | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Patric Prinoth | 5-3 | |
0-0, 30-15, 30-30, 40-A[BP] | ||
5-4 | Artem Oganesyan | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
6-4 |
2 | ||
Patric Prinoth | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30, 40-40, A-40, 40-40 | ||
0-1 | Artem Oganesyan | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Patric Prinoth | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
Patric Prinoth | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
3-2 | Artem Oganesyan | |
0-0, 0-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Patric Prinoth | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Artem Oganesyan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Taliansko
31.08.96, 27 rokov
31.08.96, 27 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
10.02.95, 29 rokov
10.02.95, 29 rokov
Patric Prinoth vs. Artem Oganesyan - Vzájomné zápasy
18.09.19 | 1. kolo | Patric Prinoth | Artem Oganesyan | 6-4, 6-2 | detail zápasu | M15 Cairo | antuka |
Patric Prinoth form & Artem Oganesyan form
Patric Prinoth - posledné zápasy
M25 Trimbach - koberec | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Mischa Lanz | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Michael Agwi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Moritz Hoffmann | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Evangelos Kypriotis | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Younes Lalami Laaroussi | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Max Cunat | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Aidan Lam Meng Bart | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Nicola Rispoli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Tommaso Compagnucci | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Julian Messina Messina | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Alessandro Bellifemine | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Kilian Feldbausch | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Rudy Richter | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Biella - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Filiberto Fumagalli | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Pieter De Lange | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Risskov/Aarhus - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Jan Simonsson | 7-64, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
M25 Reggio - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Luca Castagnola | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Varnamo - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Axel Bergdahl | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Johan Claesson | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Ferdinando Robin Fragasso | 3-6, 6-0, 10-12 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Mura | 4-6, 6-2, 11-13 | detail zápasu | |
M25 Trento - koberec | ||||
27.03.23 1. kolo kval. | vs. George Houghton | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 6-1, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.23 kvalifik. | vs. Aleksandr Braynin | 2-6, 6-3, 12-10 | detail zápasu | |
13.03.23 1. kolo kval. | vs. Robin Boeckli | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Tom Paris | 2-6, 6-3, 10-12 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Tom Schonenberg | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Sheffield - tvrdý I. | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Tristan Mccormick | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Artem Oganesyan - posledné zápasy
M15 Cairo - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Simone Roncalli | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Patric Prinoth | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Luca Tomasetto | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Egypt F8 - antuka | ||||
20.05.13 kvalifik. | vs. Bernd Kossler | 6-4, 0-2, - Artem Oganesyan - skreč | detail zápasu | |
Egypt F7 - antuka | ||||
13.05.13 1. kolo | vs. Stanislav Vovk | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Russia F5 - koberec | ||||
06.05.13 1. kolo | vs. Vladimir Polyakov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F16 - tvrdý | ||||
22.04.13 1. kolo | vs. Muhammet Haylaz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.04.13 2. kolo | vs. Bruno Sant'Anna | - Artem Oganesyan - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
22.04.13 2. kolo kval. | vs. Francesco Moncagatto | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
22.04.13 kvalifik. | vs. Yahor Yatsyk | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F15 - tvrdý | ||||
15.04.13 1. kolo kval. | vs. Alexei Filenkov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
15.04.13 2. kolo kval. | vs. Kalle Averfalk | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
Turkey F14 - tvrdý | ||||
08.04.13 1. kolo kval. | vs. Kong Pop Lertchai | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
08.04.13 2. kolo kval. | vs. George Tsivadze | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Spain F9 - koberec | ||||
01.04.13 1. kolo kval. | vs. Joshua Jordan | 3-1, Joshua Jordan - skreč | detail zápasu | |
01.04.13 2. kolo kval. | vs. Jose Anton Salazar Martin | 3-6, 0-2, - Artem Oganesyan - skreč | detail zápasu | |
Spain F8 - koberec | ||||
25.03.13 1. kolo kval. | vs. Pablo Ricardo Rodeiro | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
25.03.13 2. kolo kval. | vs. Jaime Pulgar-Garcia | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Russia F14 - antuka | ||||
27.08.12 1. kolo | vs. Dmitri Marfinsky | 6-4, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F33 - tvrdý | ||||
20.08.12 1. kolo | vs. Emanuele Molina | 4-6, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
20.08.12 2. kolo | vs. Elie Rousset | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu |