ZÁPAS
02.12.22 | štvrťfinále | Pablo Llamas Ruiz | Lorenzo Giustino | 6-4, 7-67 | Maspalomas Challenger | antuka |
ŠTATISTIKY
Pablo Llamas Ruiz | Lorenzo Giustino | |
1. podanie % | 54/88 (61%) | 52/83 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 36/54 (67%) | 27/52 (52%) |
Vyhrané body z 2.podania | 16/34 (47%) | 17/31 (55%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 3/8 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 39/83 (47%) | 36/88 (41%) |
Vyhrané body celkom | 91/171 (53%) | 80/171 (47%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá | 3 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Lorenzo Giustino | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Pablo Llamas Ruiz | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Lorenzo Giustino | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Pablo Llamas Ruiz | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Lorenzo Giustino | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Pablo Llamas Ruiz | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Lorenzo Giustino | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Pablo Llamas Ruiz | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Lorenzo Giustino | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Pablo Llamas Ruiz | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Lorenzo Giustino | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Pablo Llamas Ruiz | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Lorenzo Giustino | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Pablo Llamas Ruiz | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Lorenzo Giustino | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pablo Llamas Ruiz | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Lorenzo Giustino | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Pablo Llamas Ruiz | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-3 | Lorenzo Giustino | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Pablo Llamas Ruiz | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Lorenzo Giustino | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pablo Llamas Ruiz | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Lorenzo Giustino | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 3-4, 4-4, 4-5, 5-5, 5-6, 6-6, 7-6, 7-7, 8-7 | ||
7-67 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Pablo Llamas Ruiz vs. Lorenzo Giustino - Vzájomné zápasy
04.04.23 | 1. kolo | Pablo Llamas Ruiz | Lorenzo Giustino | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Murcia Challenger | antuka |
27.03.23 | 1. kolo | Pablo Llamas Ruiz | Lorenzo Giustino | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | Girona Challenger | antuka |
02.12.22 | štvrťfinále | Pablo Llamas Ruiz | Lorenzo Giustino | 6-4, 7-67 | detail zápasu | Maspalomas Challenger | antuka |
Pablo Llamas Ruiz form & Lorenzo Giustino form
Pablo Llamas Ruiz - posledné zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Henrique Rocha | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Richard Gasquet | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo | vs. Jan Choinski | 7-63, 7-66 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 4-6, 7-65, 0-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Martin Landaluce | 6-76, 0-1, - Pablo Llamas Ruiz - skreč | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 5-7, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
11.02.24 kvalifik. | vs. Maxime Cressy | 7-66, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Guy Den Ouden | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Martin Damm | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Holger Rune | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Richard Gasquet | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Calvin Hemery | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Matteo Gigante | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Diallo | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Pedro Martinez Portero | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Adrian Andreev | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Alex Bolt | 5-7, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Gilles Arnaud Bailly | 6-75, 7-5, 6-75 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Andrea Vavassori | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
04.10.23 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
29.09.23 štvrťfinále | vs. Benjamin Hassan | 6-71, 0-6 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
07.09.23 štvrťfinále | vs. Calvin Hemery | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-77, 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Lorenzo Giustino - posledné zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Jay Clarke | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Peter Benjamin Privara | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | Carlos Gimeno Valero - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. David Puig Molina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Andres Fernandez Canovas | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Keegan Smith | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Joao Domingues | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Giovanni Fonio | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Mattia Bellucci | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Alexander Ritschard | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Emilien Voisin | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Joao Sousa | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 6-4, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Thai Kwiatkowski | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.01.24 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Illya Marchenko | 6-70, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Aleksandar Kovacevic | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Colin Sinclair | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Rigele Te | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Terence Atmane | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Lock | 6-77, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo kval. | vs. Alex Bolt | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Terence Atmane | 0-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Juncheng Shang | 1-6, 4-6 | detail zápasu |