ZÁPAS
16.05.23 | kvalifik. | Oskar Jansson | Mika Lipp | 6-4, 6-4 | M15 Kalmar | antuka |
ŠTATISTIKY
Oskar Jansson | Mika Lipp | |
1. podanie % | 45/65 (69%) | 71/87 (82%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/45 (51%) | 34/71 (48%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/20 (60%) | 7/16 (44%) |
Vyhrané break-bally | 6/13 (46%) | 4/6 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 46/87 (53%) | 30/65 (46%) |
Vyhrané body celkom | 81/152 (53%) | 71/152 (47%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Mika Lipp | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Oskar Jansson | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Mika Lipp | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oskar Jansson | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Mika Lipp | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Oskar Jansson | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Mika Lipp | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Oskar Jansson | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Mika Lipp | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Oskar Jansson | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Mika Lipp | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oskar Jansson | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Mika Lipp | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oskar Jansson | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Mika Lipp | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Oskar Jansson | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Mika Lipp | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oskar Jansson | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Mika Lipp | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Oskar Jansson | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
Švédsko
20.11.04, 19 rokov
20.11.04, 19 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
10.10.03, 20 rokov
10.10.03, 20 rokov
Oskar Jansson vs. Mika Lipp - Vzájomné zápasy
16.05.23 | kvalifik. | Oskar Jansson | Mika Lipp | 6-4, 6-4 | detail zápasu | M15 Kalmar | antuka |
Oskar Jansson form & Mika Lipp form
Oskar Jansson - posledné zápasy
M15 Alaminos - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Iannis Miletich | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Matteo Rozo Torres | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Darrshan Suresh | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Nicholas Campbell | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Eero Vasa | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Lawrence Sciglitano | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Jan Simonsson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Hyvinkaa - antuka | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Jasza Szajrych | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Otso Martikainen | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Luigi Sorrentino | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Henrik Heise Korsgaard | 1-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Emil Chr. E. Mikkelsen | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Kassel - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Vincent Marysko | 6-4, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 The - antuka | ||||
06.07.23 1. kolo | vs. Collin Altamirano | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. David Quayle | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Miko Wassermann | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
19.05.23 štvrťfinále | vs. Lucas Catarina | 6-72, 6-74 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Erik Grevelius | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Lucas Renard | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Mika Lipp | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Fabian Hansch Mauritzson | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Varnamo - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Tibo Colson | 0-6, 4-6 | detail zápasu |
Mika Lipp - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Filiberto Fumagalli | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Ioan Alexandru Chirita | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. S Mert Ozdemir | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Lukas Rohseano | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Hollender | 4-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Attila Boros | 6-4, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Tim Handel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Samuele Pieri | 6-74, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Matteo Rozo Torres | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Franco Agamenone | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Raul De La Vega | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Jeremy Taylor | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Razvan Baiant | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. George Lazarov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Nielsen | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Yuchen Pan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Filippo Mazzola | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Matei Cristian Onofrei | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Francesco Liucci | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Tommaso Schold | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Kai Lemstra | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Michael Shaw | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Sam Bakker | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Jannik Maute | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.23 kvalifik. | vs. Christopher Patzanovsky | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Torben Steinorth | 4-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Tom Gentzsch | 4-6, 6-1, 6-76 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Albert Saar | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Hazem Naow | 5-7, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Taym Alazmeh | 2-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu |