Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Švajčiarsko
05.03.03, 21 rokov
05.03.03, 21 rokov
Osgar O'Hoisin vs. Jan Sebesta - Vzájomné zápasy
01.02.22 | kvalifik. | Osgar O'Hoisin | Jan Sebesta | 6-2, 6-0 | detail zápasu | M15 Villena | tvrdý |
Osgar O'Hoisin form & Jan Sebesta form
Osgar O'Hoisin - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Andrea Guerrieri | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. David Quayle | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Lenny Petit | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Andre Kock | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ofer Hacohen | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Igor Dudun | 6-3, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Pere Prat Turro | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Noah Thurner | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Yannik Steinegger | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Evan Furness | 4-3, Evan Furness - skreč | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 3-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Aljaz Jeran | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.02.24 | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Wesley - tvrdý | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Alex Kobelt | 6-4, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 6-2, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Ithaca - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Noah Schachter | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Victor Lilov | 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Jonathan Sorbo | - | detail zápasu | |
M25 Edmonton - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Strong Kirchheimer | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Taha Baadi | 6-3, 6-711, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Morelia - tvrdý | ||||
19.10.23 štvrťfinále | vs. Felix Corwin | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Ryuhei Azuma | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Oren Vasser | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Danil Panarin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Albuquerque - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Liam Draxl | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Michael Zhu | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Jan Sebesta - posledné zápasy
M25 Sion - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Tim Handel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Caslano - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Davide Ferrarolli | 4-6, 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Tim Handel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Guy Den Heijer | 7-66, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Dylan Dietrich | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Andrin Casanova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Jakob Cadonau | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Loann Massard | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.03.23 kvalifik. | vs. Paul Barbier Gazeu | 3-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Romain Vial | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.23 kvalifik. | vs. Sacha Ouzilou | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
13.03.23 1. kolo kval. | vs. Mischa Lanz | 3-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Giovanni Calvano | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.10.22 kvalifik. | vs. Lucio Carnevalle | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Francesco Scarpa | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Sierre - antuka | ||||
30.08.22 1. kolo | vs. Remy Bertola | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Caslano - antuka | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Federico Iannaccone | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.08.22 1. kolo | vs. Manfred Fellin | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
22.08.22 kvalifik. | vs. Jimmy Yang | 0-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Carlo Venturini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
19.08.22 štvrťfinále | vs. Maxime Mora | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.08.22 1. kolo | vs. Mika Brunold | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
18.08.22 2. kolo | vs. Giovanni Fonio | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
25.07.22 2. kolo kval. | vs. Maurus Malgiaritta | 6-72, 7-65, 6-10 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Yanick Schneider | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bern - antuka | ||||
30.06.22 2. kolo | vs. Liam Gavrielides | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
28.06.22 1. kolo | vs. Alexandre Reco | 7-63, 6-1 | detail zápasu |