ZÁPAS
17.08.20 | 2. kolo | Oscar Otte | Arthur Rinderknech | 6-2, 6-3 | Prague Challenger | antuka |
ŠTATISTIKY
Oscar Otte | Arthur Rinderknech | |
1. podanie % | 22/44 (50%) | 32/54 (59%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/22 (95%) | 23/32 (72%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/22 (68%) | 8/22 (36%) |
Vyhrané body z returnu | 23/54 (43%) | 8/44 (18%) |
Vyhrané body celkom | 59/98 (60%) | 39/98 (40%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esá | 5 | 6 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Oscar Otte | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Oscar Otte | 1-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Oscar Otte | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Oscar Otte | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Oscar Otte | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Oscar Otte | 1-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
2-1 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Oscar Otte | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Oscar Otte | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Oscar Otte | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Oscar Otte vs. Arthur Rinderknech - Vzájomné zápasy
29.06.21 | 1. kolo | Oscar Otte | Arthur Rinderknech | 4-6, 6-3, 6-2, 6-75, 13-122 | detail zápasu | London | tráva |
17.08.20 | 2. kolo | Oscar Otte | Arthur Rinderknech | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Prague Challenger | antuka |
Oscar Otte form & Arthur Rinderknech form
Oscar Otte - posledné zápasy
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Michael Geerts | 7-5, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Daniil Glinka | 7-65, 7-63 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Michael Geerts | 7-65, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Hazem Naow | 6-2, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Lloyd Harris | 5-7, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Alexis Gautier | 1-2, - Oscar Otte - skreč | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Paul Jubb | 4-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Alberto Barroso Campos | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Erik Arutiunian | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Tom Paris | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Antoine Bellier | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Marko Topo | 6-72, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Bonzi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 3-6, 6-3, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo | vs. Dominik Koepfer | 7-5, 6-3, 7-69 | detail zápasu | |
29.06.23 kvalifik. | vs. Marc Polmans | 6-3, 7-64, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Leandro Riedi | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Benoit Paire | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Halle - tráva | ||||
19.06.23 1. kolo | vs. Laslo Djere | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Stuttgart - tráva | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 4-6, 7-61, 1-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 5-7, 6-4, 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
Turin Challenger - antuka | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Federico Gaio | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
28.04.23 2. kolo | vs. Daniel Altmaier | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Pavel Kotov | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Munich - antuka | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Flavio Cobolli | 0-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
18.04.23 1. kolo | vs. Sebastian Baez | 6-3, 7-5 | detail zápasu |
Arthur Rinderknech - posledné zápasy
Bucharest - antuka | ||||
17.04.24 2. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.04.24 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 6-76, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Monte-Carlo - antuka | ||||
07.04.24 kvalifik. | vs. Federico Coria | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
06.04.24 1. kolo kval. | vs. Hugo Nys | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Marrakech - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. David Goffin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Diego Sebastian Schwartzman | 6-3, 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Blaise Bicknell | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Phoenix Challenger - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Thanasi Kokkinakis | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Rinky Hijikata | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
03.03.24 finále | vs. Joris De Loore | 6-4, 3-6, 7-68 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Otto Virtanen | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Billy Harris | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Lucas Pouille | 6-78, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Leandro Riedi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-72, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Maxime Cressy | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
09.02.24 štvrťfinále | vs. Grigor Dimitrov | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Jiri Lehecka | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Maxime Cressy | 6-76, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
26.01.24 štvrťfinále | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 6-76, 7-5 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Pavel Kotov | 5-7, 1-6, 7-66, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Christopher O'Connell | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. James McCabe | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Jacob Bradshaw | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Corentin Moutet | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Alexandre Muller | 6-77, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Damir Dzumhur | 7-5, 6-2 | detail zápasu |