ZÁPAS
09.10.19 | 1. kolo | Oriol Roca Batalla | Timofey Skatov | 7-65, 6-75, 7-5 | Roja de | antuka |
ŠTATISTIKY
Oriol Roca Batalla | Timofey Skatov | |
1. podanie % | 80/134 (60%) | 92/128 (72%) |
Vyhrané body z 1.podania | 58/80 (73%) | 61/92 (66%) |
Vyhrané body z 2.podania | 27/54 (50%) | 19/36 (53%) |
Vyhrané break-bally | 5/11 (45%) | 4/12 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 48/128 (38%) | 49/134 (37%) |
Vyhrané body celkom | 133/262 (51%) | 129/262 (49%) |
Dvojchyby | 4 | 2 |
Esá | 11 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Oriol Roca Batalla | 0-0 | |
1-0 | Timofey Skatov | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Oriol Roca Batalla | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Timofey Skatov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Oriol Roca Batalla | 3-1 | |
0-0, 15-0, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Timofey Skatov | |
0-0, 0-15 | ||
Oriol Roca Batalla | 4-2 | |
0-0 | ||
4-3 | Timofey Skatov | |
0-0, 0-15 | ||
Oriol Roca Batalla | 4-4 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Timofey Skatov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
Oriol Roca Batalla | 5-5 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Timofey Skatov | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Oriol Roca Batalla | 6-6 | |
0-0 | ||
7-65 |
2 | ||
0-0 | Timofey Skatov | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Oriol Roca Batalla | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Timofey Skatov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Oriol Roca Batalla | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Timofey Skatov | |
Oriol Roca Batalla | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Timofey Skatov | |
0-0 | ||
Oriol Roca Batalla | 3-4 | |
4-4 | Timofey Skatov | |
Oriol Roca Batalla | 4-5 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Timofey Skatov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Oriol Roca Batalla | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-6 | Timofey Skatov | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 1-4, 2-4, 3-4, 3-5, 5-6 | ||
6-75 |
3 | ||
Oriol Roca Batalla | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Timofey Skatov | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Oriol Roca Batalla | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Timofey Skatov | |
0-0 | ||
Oriol Roca Batalla | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Timofey Skatov | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Oriol Roca Batalla | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Timofey Skatov | |
0-0, 30-0, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Oriol Roca Batalla | 3-5 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-5 | Timofey Skatov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Oriol Roca Batalla | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Timofey Skatov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
7-5 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Oriol Roca Batalla vs. Timofey Skatov - Vzájomné zápasy
27.09.22 | 1. kolo | Timofey Skatov | Oriol Roca Batalla | 7-68, 7-65 | detail zápasu | Lisbon Challenger | antuka |
12.04.22 | 1. kolo | Oriol Roca Batalla | Timofey Skatov | 4-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | Madrid Challenger | antuka |
09.10.19 | 1. kolo | Oriol Roca Batalla | Timofey Skatov | 7-65, 6-75, 7-5 | detail zápasu | Roja de | antuka |
Oriol Roca Batalla form & Timofey Skatov form
Oriol Roca Batalla - posledné zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Seong Chan Hong | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Maks Kasnikowski | 7-65, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
14.02.24 2. kolo | vs. Tristan Boyer | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Ramkumar Ramanathan | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 2-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Vit Kopriva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Philip Sekulic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Seong Chan Hong | 6-3, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 7-64, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
29.10.23 finále | vs. Daniel Michalski | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.10.23 štvrťfinále | vs. Pol Martin Tiffon | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Alexander Weis | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo | vs. Gabriele Piraino | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
21.10.23 finále | vs. Felix Gill | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.10.23 semifinále | vs. Edoardo Lavagno | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 štvrťfinále | vs. Daniel Michalski | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Max Houkes | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Benjamin Hassan | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-4, 7-62 | detail zápasu |
Timofey Skatov - posledné zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Gea | 0-6, 0-1, - Timofey Skatov - skreč | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Adrian Andreev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Sandro Kopp | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Dennis Novak | 7-65, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 7-62, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Mohamed Safwat | 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
04.02.24 | vs. Francisco Cerundolo | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
03.02.24 | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Damir Dzumhur | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Casey Hoole | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Hugh Winter | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Dino Prizmic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Jaime Faria | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
07.09.23 štvrťfinále | vs. Valentin Royer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 6-1, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Alex De Minaur | 2-6, 6-3, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.08.23 kvalifik. | vs. James Duckworth | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Raul Brancaccio | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 3-6, 7-5, 6-75 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 6-75, 7-5 | detail zápasu | |
Umag - antuka | ||||
23.07.23 kvalifik. | vs. Facundo Bagnis | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Jerko Brkic | 6-2, 6-2 | detail zápasu |