Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
18.01.96, 28 rokov
18.01.96, 28 rokov
Or Ram-Harel vs. Pierre Montrieul - Vzájomné zápasy
15.01.18 | 2. kolo kval. | Or Ram-Harel | Pierre Montrieul | 6-1, 6-2 | detail zápasu | USA F4 | antuka |
Or Ram-Harel form & Pierre Montrieul form
Or Ram-Harel - posledné zápasy
M15 Sajur - tvrdý | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Giorgio Ricca | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Conor Berg | 3-6, - Or Ram-Harel - skreč | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Netanya - tvrdý | ||||
21.06.19 štvrťfinále | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 1-4, - Or Ram-Harel - skreč | detail zápasu | |
20.06.19 2. kolo | vs. Hugo Schott | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.06.19 1. kolo | vs. Yaron Guberman | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Jerusalem Challenger - tvrdý | ||||
20.05.19 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tel - tvrdý | ||||
26.03.19 1. kolo | vs. Alon Elia | 0-4, - Or Ram-Harel - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.03.19 1. kolo | vs. Bastian Trinker | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Nick Hardt | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Weston - antuka | ||||
30.01.19 1. kolo | vs. Pavel Krainik | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Palm - antuka | ||||
26.01.19 semifinále | vs. Sekou Bangoura | 7-62, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.01.19 štvrťfinále | vs. Paul Oosterbaan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.01.19 2. kolo | vs. Jared Hiltzik | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.01.19 1. kolo | vs. Dragos Constantin Ignat | 4-6, 7-5, 7-67 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
15.01.19 1. kolo | vs. Pietro Rondoni | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Thailand F9 - tvrdý | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Adam El Mihdawy | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
Thailand F8 - tvrdý | ||||
08.11.18 štvrťfinále | vs. Sanjar Fayziev | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.18 2. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 5-7, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
05.11.18 1. kolo | vs. Pol Wattanakul | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Thailand F7 - tvrdý | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Pruchya Isarow | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Yankel Zemel | 5-7, 0-2, - Or Ram-Harel - skreč | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
23.06.18 finále | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.06.18 semifinále | vs. Francesco Ferrari | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
21.06.18 štvrťfinále | vs. Alon Elia | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.06.18 2. kolo | vs. Keivon Tabrizi | 4-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
19.06.18 1. kolo | vs. Yankel Zemel | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
15.06.18 semifinále | vs. Alessandro Bega | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.06.18 štvrťfinále | vs. Albano Olivetti | 3-6, 6-1, 7-63 | detail zápasu |
Pierre Montrieul - posledné zápasy
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Maxime Dubouch | 4-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
03.10.22 kvalifik. | vs. Victor Barrere | 6-2, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Gregoire Jacq | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Jerome Kym | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.22 2. kolo kval. | vs. Lukas Neumayer | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Preston Connor | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Mikhail Minakov | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
12.01.22 1. kolo | vs. Yamato Sueoka | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.01.22 kvalifik. | vs. Alexandre Ruscica | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Sam Bakker | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
USA F4 - antuka | ||||
15.01.18 1. kolo kval. | vs. Rohan Sikka | 6-75, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
15.01.18 2. kolo kval. | vs. Or Ram-Harel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.01.18 | vs. Haydn Lewis | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
France F13 - antuka | ||||
05.07.16 1. kolo | vs. Lorenzo Giustino | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.07.16 2. kolo kval. | vs. Fabien Salle | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
04.07.16 kvalifik. | vs. Hugo Pontico | 2-6, 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Florian Blot | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
France F13 - antuka | ||||
06.07.15 1. kolo kval. | vs. Nathan Seateun | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
06.07.15 2. kolo kval. | vs. Vincent Suillerot | 7-64, 2-6, 4-6 | detail zápasu |