ZÁPAS
16.11.18 | štvrťfinále | Ondrej Krstev | Szymon Walkow | 7-5, 6-0 | Czech Republic | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Ondrej Krstev | Szymon Walkow | |
1. podanie % | 35/51 (69%) | 38/58 (66%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/35 (66%) | 20/38 (53%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/16 (63%) | 7/20 (35%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 31/58 (53%) | 18/51 (35%) |
Vyhrané body celkom | 64/109 (59%) | 45/109 (41%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esá | 3 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Szymon Walkow | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ondrej Krstev | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Ondrej Krstev | 1-1 | |
Ondrej Krstev | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Szymon Walkow | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
2-3 | Szymon Walkow | |
3-3 | Szymon Walkow | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ondrej Krstev | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Ondrej Krstev | 4-4 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
Ondrej Krstev | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Szymon Walkow | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ondrej Krstev | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Szymon Walkow | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ondrej Krstev | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Szymon Walkow | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ondrej Krstev | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Szymon Walkow | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ondrej Krstev | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ondrej Krstev vs. Szymon Walkow - Vzájomné zápasy
16.11.18 | štvrťfinále | Ondrej Krstev | Szymon Walkow | 7-5, 6-0 | detail zápasu | Czech Republic | tvrdý I. |
Ondrej Krstev form & Szymon Walkow form
Ondrej Krstev - posledné zápasy
M15 Litija - antuka | ||||
12.07.22 1. kolo | vs. Paul Woerner | 6-76, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
11.07.22 kvalifik. | vs. Maj Premzl | 4-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Blaz Steblaj | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Ostrava - tvrdý I. | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Mark Havlicek | 5-7, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.21 kvalifik. | vs. Llewelyn Bevan | 6-3, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Patrik Homola | 4-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Opava - koberec | ||||
18.11.21 2. kolo | vs. Lukas Pokorny | 7-610, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.11.21 1. kolo | vs. Kristof Minarik | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Prague - tvrdý I. | ||||
05.10.21 1. kolo | vs. Jakub Paul | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 6-3, 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Mirko Martinez | 0-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Quentin Robert (1994) | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.12.19 1. kolo | vs. Ivan Davydov | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Ivan Davydov | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Milovice - tvrdý I. | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 7-63, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Prague - tvrdý I. | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 6-77, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Opava - koberec | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. David Poljak | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Petr Michnev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bad - koberec | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Jan Choinski | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Jakub Paul | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
27.09.19 štvrťfinále | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 0-5, - Ondrej Krstev - skreč | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Luca Prevosto | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Alberto Bronzetti | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
20.09.19 štvrťfinále | vs. Marco Miceli | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Anis Ghorbel | 5-7, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
17.09.19 1. kolo | vs. Mattia Rossi | 6-0, 3-0, Mattia Rossi - skreč | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Tomas Jirousek | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu |
Szymon Walkow - posledné zápasy
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Luca Giacomini | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
29.08.22 1. kolo kval. | vs. Daniil Glinka | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Barletta Challenger - antuka | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Alexey Vatutin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
04.10.21 kvalifik. | vs. Mats Rosenkranz | 7-61, 6-75, 6-72 | detail zápasu | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Karol Drzewiecki | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
29.07.20 1. kolo | vs. Grzegorz Rudnicki | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.07.20 1. kolo | vs. Yann Wojcik | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.06.20 1. kolo | vs. Piotr Grynkowski | 7-5, 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý I. | ||||
11.03.20 2. kolo | vs. Elias Ymer | 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. Mikhail Elgin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
16.09.19 kvalifik. | vs. Jonathan Mridha | 6-4, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Sopot Challenger - antuka | ||||
29.07.19 kvalifik. | vs. Alexander Zhurbin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
23.01.19 1. kolo | vs. Peter Torebko | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 7-65, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
21.01.19 kvalifik. | vs. Marek Gengel | 4-6, 7-65, 10-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
16.11.18 štvrťfinále | vs. Ondrej Krstev | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
15.11.18 2. kolo | vs. Luke Johnson | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.11.18 1. kolo | vs. Dominik Boehler | 6-3, 5-3, Dominik Boehler - skreč | detail zápasu | |
Czech Republic - koberec | ||||
30.10.18 kvalifik. | vs. Georgii Kravchenko | 4-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.18 1. kolo kval. | vs. Milos Vukovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
15.10.18 kvalifik. | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.10.18 2. kolo kval. | vs. Christian Hirschmueller | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Charly Zick | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Tashkent Challenger - tvrdý | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Almaty Challenger - tvrdý | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Sergey Betov | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Poland F6 - antuka | ||||
12.08.18 finále | vs. Maciej Rajski | 4-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
11.08.18 semifinále | vs. Matias Franco Descotte | 6-75, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.08.18 štvrťfinále | vs. Tyler Mercier | 6-4, 6-3 | detail zápasu |