ZÁPAS
26.09.21 | 1. kolo kval. | Oliver Varga-Toth | Matej Galik | 5-7, 7-5, 11-9 | M25 Budapest | antuka |
ŠTATISTIKY
Maďarsko
16.09.98, 25 rokov
16.09.98, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Slovensko
10.06.02, 21 rokov
10.06.02, 21 rokov
Oliver Varga-Toth vs. Matej Galik - Vzájomné zápasy
26.09.21 | 1. kolo kval. | Oliver Varga-Toth | Matej Galik | 5-7, 7-5, 11-9 | detail zápasu | M25 Budapest | antuka |
Oliver Varga-Toth form & Matej Galik form
Oliver Varga-Toth - posledné zápasy
M25 Badalona - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Raul De La Vega | - | detail zápasu | |
M15 Les - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Kane Bonsach Ganley | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Dmitry Kovkin | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
13.02.24 2. kolo kval. | vs. Michael Shaw | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Miguel Miguel Pereira Lopes | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Antonio Caruso | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Razvan Baiant | 4-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Dragos Bucurescu | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Nyiregyhaza - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Pietro Orlando Fellin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Igor Gimenez | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Biletic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Prijedor - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Jacopo Landini | 7-63, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Osijek - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Emanuele Mazzeschi | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Split - antuka | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Maj Premzl | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Rimpei Kawakami | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Emir Sutekin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Jonas Trinker | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Szabolcsveresmart - antuka | ||||
29.08.22 kvalifik. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Peter Kucera | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Michael Frank | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Radovan Michalik | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Roman Ruenger | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
16.05.22 kvalifik. | vs. Nico Hornitschek | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.22 2. kolo kval. | vs. Paul Schmoelzer | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Budapest - antuka | ||||
27.09.21 kvalifik. | vs. Alessandro Pecci | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Matej Galik | 5-7, 7-5, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Szekesfehervar - antuka | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Mikhail Korovin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Gyor - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Matyas Metyko | 7-5, 5-7, 11-13 | detail zápasu | |
M15 Baja - antuka | ||||
13.08.19 kvalifik. | vs. Martin Dobry | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Matej Galik - posledné zápasy
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Samuel Puskar | 6-2, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Tilen Kovac | 5-7, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Erwin Troebinger | 6-0, 0-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Nyiregyhaza - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | - Matej Galik - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Maks Lukman | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
31.10.22 kvalifik. | vs. Federico Lucini | 7-62, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Matteo Fondriest | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Jimmy Yang | 7-613, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Prostejov - antuka | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Daniel Siniakov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.22 kvalifik. | vs. Noel Larwig | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Felipe Mikkelsen | 4-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Pirot - antuka | ||||
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 2-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
05.09.22 kvalifik. | vs. Matyas Fuele | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Botond Kisantal | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
M25 Szabolcsveresmart - antuka | ||||
29.08.22 kvalifik. | vs. Alfred Almasi | 6-2, 6-73, 0-10 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Gabor Borsos | 3-1, Gabor Borsos - skreč | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Nicolo Pozzani | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Jordan Betesh | 7-65, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Innsbruck - antuka | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Edoardo Graziani | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
11.07.22 2. kolo kval. | vs. Jakub Kroslak | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Igor Dudun | 3-6, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.06.22 2. kolo kval. | vs. Roman Ruenger | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.06.22 kvalifik. | vs. Jasza Szajrych | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Blazej Sopolinski | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Bozo Barun | 6-70, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
10.05.22 kvalifik. | vs. Antonin Bolardt | 6-3, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Adam Blecha | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Tomas Krcma | 3-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu |