INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Oleksii Krutykh vs. Sergey Fomin - Vzájomné zápasy
09.02.21 | kvalifik. | Oleksii Krutykh | Sergey Fomin | 6-4, 6-2 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Oleksii Krutykh form & Sergey Fomin form
Oleksii Krutykh - posledné zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 1-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Sergi Perez Contri | 6-4, 2-6, 7-64 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Jakob Schnaitter | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Chun Hsin Tseng | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Patrik Meszaros | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Gastao Elias | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Hynek Barton | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Joao Domingues | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Savva Polukhin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
01.02.24 Rubber 1 | vs. Sebastian Korda | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Carlos Taberner | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Alexander Weis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Mateus Alves | 6-73, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 4-6, 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Kilian Feldbausch | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 6-2, 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Maxime Janvier | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Radu Albot | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Maximilian Neuchrist | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Stefano Travaglia | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Leevi Saatela | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 6-74, 6-74 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Illya Marchenko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Flavio Cobolli | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Gerard Campana Lee | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Sergey Fomin - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Egor Agafonov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Evgeny Philippov | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Guy Den Heijer | 6-3, 6-73, 7-64 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-1, 6-73, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Niels Visker | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Yerassyl Yerdilda | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Martin Landaluce | 1-6, 6-710 | detail zápasu | |
16.02.24 2. kolo | vs. Elmer Moller | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Michiel De Krom | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Hubert Hurkacz | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.12.23 štvrťfinále | vs. Dmitry Popko | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.12.23 2. kolo | vs. Ioan Alexandru Chirita | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Kerem Yilmaz | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.12.23 semifinále | vs. Evgenii Tiurnev | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.12.23 finále | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
09.12.23 štvrťfinále | vs. Denys Klok | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
08.12.23 2. kolo | vs. Lucio Carnevalle | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 6-4, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Maxim Zhukov | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Mert Naci Turker | 1-0, Mert Naci Turker - skreč | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Tim Handel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Marko Maksimovic | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Amir Milushev | 6-0, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Tuncay Duran | 5-7, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Faris Zakaryia | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Alex Knaff | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 6-3, 7-5 | detail zápasu |