ZÁPAS
12.07.22 | 1. kolo | Oleksandr Ovcharenko | Jan Dimitrijevic | 6-2, 6-2 | M15 Litija | antuka |
ŠTATISTIKY
Oleksandr Ovcharenko | Jan Dimitrijevic | |
1. podanie % | 27/41 (66%) | 27/44 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/27 (74%) | 16/27 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/14 (64%) | 3/17 (18%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 25/44 (57%) | 12/41 (29%) |
Vyhrané body celkom | 54/85 (64%) | 31/85 (36%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esá | 5 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Oleksandr Ovcharenko | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Jan Dimitrijevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Oleksandr Ovcharenko | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Jan Dimitrijevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oleksandr Ovcharenko | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Jan Dimitrijevic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Oleksandr Ovcharenko | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Jan Dimitrijevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Oleksandr Ovcharenko | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Jan Dimitrijevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oleksandr Ovcharenko | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Jan Dimitrijevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Oleksandr Ovcharenko | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Jan Dimitrijevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Oleksandr Ovcharenko | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-2 | Jan Dimitrijevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Slovinsko
24.05.03, 20 rokov
24.05.03, 20 rokov
Oleksandr Ovcharenko vs. Jan Dimitrijevic - Vzájomné zápasy
12.07.22 | 1. kolo | Oleksandr Ovcharenko | Jan Dimitrijevic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M15 Litija | antuka |
Oleksandr Ovcharenko form & Jan Dimitrijevic form
Oleksandr Ovcharenko - posledné zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Federico Arnaboldi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Sebastian Sorger | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Alessandro Pecci | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Duje Markovina | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Peter Fajta | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Matej Dodig | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Leonardo Rossi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Jerko Brkic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Filip Krolo | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Danylo Semenov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 6-75, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Pietro Marino | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Alex Jones | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Oskar Szymczak | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Neeraj Yashpaul | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Gian Marco Moroni | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Denys Klok | 6-75, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Omar Brigida | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Gallo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
02.02.24 štvrťfinále | vs. Denys Klok | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Ivan Kazakov | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Chieti - antuka | ||||
15.06.23 1. kolo | vs. Luca Castagnola | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
09.06.23 štvrťfinále | vs. Sebastian Prechtel | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Bautista Vilicich | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-73, 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Jan Dimitrijevic - posledné zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Vatteroni | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Petr Michnev | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Yannick Penkner | 6-4, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
05.03.24 2. kolo kval. | vs. Emanuele Mazzeschi | 3-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Giuseppe La Vela | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Vid Mohar | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Tino Kovacic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Csongor Hejjas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Tarik Sehovic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Kyle Overmyer | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Bor Artnak | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Store - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Zaharije-Zak Talic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Litija - antuka | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Fondriest | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Krsko - antuka | ||||
17.05.23 kvalifik. | vs. Dominik Kellovsky | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 4-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Osijek - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Daniele Minighini | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Split - antuka | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Luka Miklavcic | 0-6, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Ivano Saric | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Federico Marchetti | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Mark Wallner | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Erik Arutiunian | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 7-62, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Tom Evans | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Hong-Lin Fu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Alessandro Pecci | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Federico Campana | 3-6, 4-6 | detail zápasu |