Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
14.10.02, 21 rokov
14.10.02, 21 rokov
Olaf Pieczkowski vs. Ondrej Horak - Vzájomné zápasy
16.08.23 | 1. kolo | Olaf Pieczkowski | Ondrej Horak | 3-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | M25 Bielsko | antuka |
20.02.22 | 1. kolo kval. | Olaf Pieczkowski | Ondrej Horak | 6-1, 7-5 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Olaf Pieczkowski form & Ondrej Horak form
Olaf Pieczkowski - posledné zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Loic Namigandet Tenguere | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Kris Van Wyk | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Martyn Pawelski | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Fabio Nestola | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Illya Beloborodko | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Yuquan Jin | 2-6, 7-62, 6-73 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Freddie Ridout | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Moez Echargui | 3-6, 6-3, 6-74 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Kris Van Wyk | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Bernard Tomic | 6-2, 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Kris Van Wyk | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
18.01.24 štvrťfinále | vs. Ali Habib | 6-2, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Yanki Erel | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Yanki Erel | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Jakub Nicod | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Kevin Edengren | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Christopher Papa | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Dominik Koepfer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Alexander Kotzen | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Marko Stakusic | 7-65, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.11.23 finále | vs. Elliot Benchetrit | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. John Sperle | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.11.23 semifinále | vs. Alexander Donski | Alexander Donski - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Fabio De Michele | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Ondrej Horak - posledné zápasy
M15 Santo - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Marcel Kamrowski | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Paul Spencer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Matvey Greschner | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
11.11.23 2. kolo | vs. Bruno Kuzuhara | 6-3, 6-73, 6-71 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Marcel Kamrowski | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
07.11.23 2. kolo kval. | vs. Yerry Zorrilla | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Jake Bhangdia | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Samuel Paulovcak | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Marcel Politowicz | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Serafin Zund | 2-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Peter Heller | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Matthias Ujvary | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Maurus Malgiaritta | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.07.23 2. kolo kval. | vs. Elias Julian Werner | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Blazka | Daniel Blazka - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M25 Poprad - antuka | ||||
19.06.23 kvalifik. | vs. Tomas Vaise | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Krcma | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Thijmen Loof | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Matej Rudolf | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Victor Sklenka | 6-2, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Nico Jaeger | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Mac Kiger | 1-6, 0-3, - Ondrej Horak - skreč | detail zápasu | |
22.11.22 kvalifik. | vs. Shu Matsuoka | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Janio Villanueva Quintana | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 East - tvrdý I. | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Emile Hudd | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.11.22 kvalifik. | vs. Cameron Muller | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Nicholas Herdoiza | 6-1, 6-4 | detail zápasu |