Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Austrália
10.04.99, 24 rokov
10.04.99, 24 rokov
Noah Schachter vs. Lawrence Sciglitano - Vzájomné zápasy
15.04.18 | Noah Schachter | Lawrence Sciglitano | 6-3, 6-1 | detail zápasu | USA F11 | antuka |
Noah Schachter form & Lawrence Sciglitano form
Noah Schachter - posledné zápasy
Kigali 2 - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Stefan Kozlov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Jaycer Lyeons | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Joshua Muhire | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Christopher Bulus | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Courtney John Lock | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Louis Wessels | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Palm - antuka | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Edouard Villoslada | 6-4, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Joshua Sheehy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Wesley - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Andres Andrade | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Ithaca - tvrdý I. | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Adit Sinha | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Osgar O'Hoisin | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Bradley Paliska | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Facundo Mena | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.12.23 1. kolo | vs. Amador Salazar | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 6-75, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Boca - antuka | ||||
16.11.23 1. kolo | vs. Federico Agustin Gomez | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Fayetteville - tvrdý | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Derek Pham | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Gerard Planelles Ripoll | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Jake Van Emburgh | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Jacob Brumm | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Karl Poling | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Mehdi Benchakroun | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Las - tvrdý | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Emile Hudd | 6-74, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Evans | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Setubal - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Philip Hjorth | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Arvid Nordquist | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Guido Ivan Justo | 7-67, 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Lawrence Sciglitano - posledné zápasy
M25 Swan - tráva | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Mason Naumovski | 4-6, 6-3, 11-13 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Finley Hall | 3-6, 6-1, 13-11 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. James Watt | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Mason Naumovski | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Jamie Krattiger | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Blake Mott | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Julian Desousa | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Scott Jones | 2-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Sam Oster | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sunrise - antuka | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Ryan Dickerson | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo kval. | vs. Arvid Nordquist | 6-4, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Wesley - tvrdý | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Alex Kobelt | 6-2, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Thomas Kostka | 7-5, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Boca - antuka | ||||
16.11.23 1. kolo kval. | vs. Raul Garcia | 6-3, 3-6, 1-10 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Etienne Donnet | 1-6, 6-70 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Jiri Jenicek | 6-3, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Mateo Martinez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
30.08.23 kvalifik. | vs. Adam Briant | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Mark Wallner | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Juan Martin Bosmediano Pazmino | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Huy - antuka | ||||
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Jim Hendrikx | 6-0, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Oskar Jansson | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Jonathan Backman | 2-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
08.08.23 2. kolo kval. | vs. Cesar Bouchelaghem | 6-4, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Santibanez | 5-7, 6-2, 14-12 | detail zápasu | |
M25 Wetzlar - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Giuseppe La Vela | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 South - tvrdý | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Fabien Salle | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Wichita - tvrdý | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Nicaise Muamba | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Rancho - tvrdý | ||||
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Elijah Strode | 3-6, 6-75 | detail zápasu |