ZÁPAS
19.03.23 | 1. kolo kval. | Noah Perfetti | Artem Podorozhnyi | 4-6, 6-4, 10-1 | M15 Opatija | antuka |
ŠTATISTIKY
Taliansko
15.01.01, 23 rokov
15.01.01, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
31.10.03, 20 rokov
31.10.03, 20 rokov
Noah Perfetti vs. Artem Podorozhnyi - Vzájomné zápasy
19.03.23 | 1. kolo kval. | Noah Perfetti | Artem Podorozhnyi | 4-6, 6-4, 10-1 | detail zápasu | M15 Opatija | antuka |
Noah Perfetti form & Artem Podorozhnyi form
Noah Perfetti - posledné zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
18.04.24 štvrťfinále | vs. Kirill Kivattsev | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.04.24 2. kolo | vs. Dax Donders | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo | vs. Giovanni Oradini | 7-69, 3-2, Giovanni Oradini - skreč | detail zápasu | |
15.04.24 kvalifik. | vs. Riccardo Ciulli | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Jack Caso | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Peter Heller | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Vito Dell'Elba | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
08.04.24 kvalifik. | vs. Hoan Mouret | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
05.04.24 štvrťfinále | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 3-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Pawel Juszczak | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Seita Watanabe | 4-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Miljan Zekic | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 3-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Andrei Cuceu | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Antreas Stavrou | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Stefan Popovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Pietro Pampanin | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 4-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Drazen Petrovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Domagoj Biljesko | 2-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
23.02.24 2. kolo | vs. Sebastian Gima | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Fadi Bidan | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Leo Borg | 6-2, 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Marco Miceli | 6-72, 6-0, 10-8 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 4-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Hyeondeok Yoon | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Pavlos Tsitsipas | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Luca Fantini | 1-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Paul Werren | 6-2, 6-0 | detail zápasu |
Artem Podorozhnyi - posledné zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Filip Krolo | 4-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
05.03.24 2. kolo kval. | vs. Zoran Ludoski | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Glib Sekachov | 3-6, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Stefano D'Agostino | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Sasa Markovic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Alexander Nielsen | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 7-65, 0-6, 8-10 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Sahil Sarang | Sahil Sarang - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
09.01.24 kvalifik. | vs. Ali Habib | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Klim Kozyrev | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Arthur Bonnaud | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.12.23 1. kolo kval. | vs. Fouzan Fahad | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
05.12.23 kvalifik. | vs. Mousa Alkotop | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo kval. | vs. Hussen Alshati | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Ali Habib | 7-5, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Fouzan Fahad | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Jan Kupcic | 6-4, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Ioan Alexandru Chirita | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Vlad Andrei Claudiu Moroi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Jacopo Landini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Simon Knezevic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
24.07.23 kvalifik. | vs. Dario Huber | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Ivo Vercik | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.07.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Moser | 4-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Gustaf Strom | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Adam Granath | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Poprad - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Alan Bojarski | 6-2, 4-6, 14-16 | detail zápasu | |
M15 Litija - antuka | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Matic Dimic | 3-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Krsko - antuka | ||||
17.05.23 kvalifik. | vs. Federico Campana | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Giovanni Agostinetto | 6-2, 6-3 | detail zápasu |