ZÁPAS
20.02.23 | kvalifik. | Nikola Milojevic | Yunseong Chung | 7-62, 6-4 | Bengaluru Challenger | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Nikola Milojevic | Yunseong Chung | |
1. podanie % | 41/76 (54%) | 34/84 (40%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/41 (66%) | 25/34 (74%) |
Vyhrané body z 2.podania | 22/35 (63%) | 19/50 (38%) |
Vyhrané break-bally | 4/10 (40%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 40/84 (48%) | 27/76 (36%) |
Vyhrané body celkom | 89/160 (56%) | 71/160 (44%) |
Dvojchyby | 8 | 8 |
Esá | 10 | 5 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Nikola Milojevic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nikola Milojevic | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Yunseong Chung | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Nikola Milojevic | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Nikola Milojevic | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-4 | Yunseong Chung | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Nikola Milojevic | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-5 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nikola Milojevic | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Nikola Milojevic | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 6-2 | ||
(2) | Yunseong Chung | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
7-62 |
2 | ||
0-0 | Yunseong Chung | |
Nikola Milojevic | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Nikola Milojevic | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Yunseong Chung | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Nikola Milojevic | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nikola Milojevic | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-40, 40-A | ||
Nikola Milojevic | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Nikola Milojevic vs. Yunseong Chung - Vzájomné zápasy
20.02.23 | kvalifik. | Nikola Milojevic | Yunseong Chung | 7-62, 6-4 | detail zápasu | Bengaluru Challenger | tvrdý |
07.05.19 | 2. kolo | Yunseong Chung | Nikola Milojevic | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | Busan Challenger | tvrdý |
03.08.17 | 2. kolo | Nikola Milojevic | Yunseong Chung | 7-64, 6-4 | detail zápasu | Chengdu Challenger | tvrdý |
23.11.16 | 2. kolo | Nikola Milojevic | Yunseong Chung | 6-711, 7-67, 6-3 | detail zápasu | Astana Challenger | tvrdý I. |
Nikola Milojevic form & Yunseong Chung form
Nikola Milojevic - posledné zápasy
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
25.04.24 2. kolo kval. | vs. Ben Chetewy Ungar | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Zelimir Rudan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.04.24 štvrťfinále | vs. Markus Molder | 5-7, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
11.04.24 2. kolo | vs. Christoph Negritu | 6-72, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.04.24 1. kolo | vs. Tomasz Berkieta | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Barletta Challenger - antuka | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Evan Furness | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Kaya Arinc | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Troyes Challenger - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Skopje Challenger - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Alexander Weis | 0-5, - Nikola Milojevic - skreč | detail zápasu | |
Roseto Degli - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Split Challenger - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Girona Challenger - antuka | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Maks Kasnikowski | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.03.23 kvalifik. | vs. Jeremy Jahn | 6-3, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Sodan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
01.03.23 2. kolo | vs. Rio Noguchi | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.23 1. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-71, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.23 kvalifik. | vs. Dayne Kelly | 7-60, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Digvijaypratap Singh | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.02.23 kvalifik. | vs. Yunseong Chung | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Kriish Tyagi | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
31.01.23 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 6-0, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
17.01.23 1. kolo | vs. Flavio Cobolli | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Tabilo | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Pune - tvrdý | ||||
01.01.23 kvalifik. | vs. Maximilian Marterer | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.22 1. kolo kval. | vs. Nicholas David Ionel | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Yunseong Chung - posledné zápasy
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Lloyd Harris | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo | vs. Paul Jubb | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Mark Lajal | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.04.24 kvalifik. | vs. Hiroki Moriya | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tsukuba - tvrdý | ||||
29.03.24 štvrťfinále | vs. Hikaru Shiraishi | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Takuya Kumasaka | 7-64, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Yu Tanaka | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Nishi - tvrdý | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Duckhee Lee | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Linang Xiao | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Masamichi Imamura | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-1, 4-6, 2-5, - Yunseong Chung - skreč | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Rio Noguchi | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Chun Hsin Tseng | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Adil Kalyanpur | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Christian Langmo | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Congsup Congcar | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Luca Nardi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 7-65, 6-75 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Fajing Sun | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Jason Jung | 7-62, 3-6, 1-4, - Yunseong Chung - skreč | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Renta Tokuda | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Rio Noguchi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Sanhui Shin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Newport - tráva | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Steve Johnson | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Gage Brymer | 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Beibit Zhukayev | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Chicago Challenger - tvrdý | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Yuta Shimizu | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu |