ZÁPAS
27.03.22 | 1. kolo kval. | Nikola Kolyachev | Vlad Andrei Dumitru | 7-65, 4-6, 10-5 | M15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Bulharsko
09.07.03, 20 rokov
09.07.03, 20 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
09.05.97, 26 rokov
14 171 $
09.05.97, 26 rokov
14 171 $
Nikola Kolyachev vs. Vlad Andrei Dumitru - Vzájomné zápasy
27.03.22 | 1. kolo kval. | Nikola Kolyachev | Vlad Andrei Dumitru | 7-65, 4-6, 10-5 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Nikola Kolyachev form & Vlad Andrei Dumitru form
Nikola Kolyachev - posledné zápasy
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Mihail Ivanov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
29.09.23 štvrťfinále | vs. Yanaki Milev | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Maxwell Benson | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Vladimir Kravec | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Martin Dimitrov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Alexander Chepik | 4-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Nikola Mitrovic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Radovan Michalik | 2-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Robert Paul Betuker | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
08.08.23 2. kolo kval. | vs. Enrique Bogo | 6-1, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Federico Valle | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Sam Kydd Baumgartner | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Joan Busoms Puig | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Edouard Villoslada | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Kazakov | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Antonio Massara | 3-6, 7-65, 12-14 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Anhelov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Bogdan Pavel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Joel Angel Lucero | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Piotr Czaczkowski | 7-65, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Linghao Zhang | - | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Tarik Sehovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu |
Vlad Andrei Dumitru - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Garcia Longo | 4-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Marco Dessi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Bora Sengul | 2-6, 0-4, - Vlad Andrei Dumitru - skreč | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Justin Engel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Illya Beloborodko | 4-6, 6-3, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Illya Beloborodko | 6-2, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Radovan Michalik | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Mihailovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Alexey Nesterov (1998) | 6-3, 6-72, 9-11 | detail zápasu | |
22.10.23 2. kolo kval. | vs. Oleg Syrovatskiy | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Jeremy Gschwendtner | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Nicolo Toffanin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Rayane Oumaouche | 2-6, 6-78 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Luca Mindrut | 3-6, 7-5, 11-9 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Gianmarco Ferrari | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Jeremy Gschwendtner | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Vlad Cristian Breazu | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Andrea Rita | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Luca Mindrut | 3-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Ilya Snitari | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Lazar Vojinovic | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Cezar Gabriel Papoe | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Adrian Arcon | 1-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Admir Kalender | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu |