ZÁPAS
28.05.23 | 1. kolo kval. | Nikola Jovanovic | Jacques-Kai Inoue | 7-5, 6-4 | M15 Kursumlijska | antuka |
ŠTATISTIKY
Srbsko
10.05.04, 19 rokov
10.05.04, 19 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Japonsko
08.12.04, 19 rokov
08.12.04, 19 rokov
Nikola Jovanovic vs. Jacques-Kai Inoue - Vzájomné zápasy
28.05.23 | 1. kolo kval. | Nikola Jovanovic | Jacques-Kai Inoue | 7-5, 6-4 | detail zápasu | M15 Kursumlijska | antuka |
Nikola Jovanovic form & Jacques-Kai Inoue form
Nikola Jovanovic - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Nikolaos Chatziavraam | - | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 2-6, 0-3, - Nikola Jovanovic - skreč | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Anastasios Charatsis | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Samuel Puskar | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Shendrit Deari | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Villalon | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Jacques-Kai Inoue | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Pirot - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Stefan Ivic | 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Jacques-Kai Inoue - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ioannis Kountourakis | 5-7, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Antonio Caruso | 6-4, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Aldin Jasarevic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Denis Constantin Spiridon | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Kilian Kok | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Gabriel Elicha Navas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Davide Guerra | 0-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Lucio Carnevalle | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Yuriy Rogusskiy | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Evangelos Kypriotis | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Stylianos Christodoulou | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Santibanez | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Basic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Pedro Iamachkine | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Niksa Arsic | 1-6, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Zekai Li | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Aleksa Mardjonovic | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Lav Viskovic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 1-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Boris Stojanovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Andrej Nedic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Florent Bax | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Shendrit Deari | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Jovanovic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Erik Arutiunian | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Simone Agostini | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Darko Kolevski | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 2-6, 5-7 | detail zápasu |