ZÁPAS
09.05.21 | 1. kolo kval. | Nicolas Zanellato | Alexandar Balj | 6-1, 6-4 | M15 Prijedor | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
03.12.01, 22 rokov
03.12.01, 22 rokov
Nicolas Zanellato vs. Alexandar Balj - Vzájomné zápasy
09.05.21 | 1. kolo kval. | Nicolas Zanellato | Alexandar Balj | 6-1, 6-4 | detail zápasu | M15 Prijedor | antuka |
Nicolas Zanellato form & Alexandar Balj form
Nicolas Zanellato - posledné zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Juan Bautista Torres | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Wilson Leite | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Johannes Ingildsen | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Gabi Adrian Boitan | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Marcelo Zormann | 3-2, Marcelo Zormann - skreč | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Pedro Sakamoto | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Alex Barrena | 6-4, Alex Barrena - skreč | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Leonardo Aboian | 3-6, 7-63, 5-1, Leonardo Aboian - skreč | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 6-74, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Mateus Alves | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Brandon Perez | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Igor Gimenez | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Tomas Farjat | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Juan Estevez | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Noah Schachter | 7-65, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Gerard Campana Lee | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Marcos Lee Chan Baratau | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Francisco Comesana | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Ignacio Buse | 4-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
12.10.23 1. kolo | vs. Ezequiel Simonit | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Alexandar Balj - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.23 kvalifik. | vs. Nathan Seateun | 0-3, - Alexandar Balj - skreč | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Lars Wagenaar | 6-4, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Adit Sinha | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Nicholas Van Aken | Nicholas Van Aken - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Niklas Waldner | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Luca Matteo Sobbe | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ahmed Mouhan | 7-5, 5-7, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo kval. | vs. Jaka Protic Zakelj | 4-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Anatolii Mironov | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Nikita Zavhorodko | 7-65, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Alen Mujakic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Rohseano | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Villalon | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Slobodan Cejovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Christos Keisidis | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Kristjan Tamm | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Chukang Wang | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Filip Cebic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Osijek - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Valeriy Martishev | 0-6, - Alexandar Balj - skreč | detail zápasu | |
M25 Split - antuka | ||||
18.04.23 kvalifik. | vs. Luka Miklavcic | 6-1, 0-6, 6-10 | detail zápasu | |
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Jan Osusky | Jan Osusky - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Stevan Popovic | 6-4, 4-0, Stevan Popovic - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Federico Mirgone | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Alexis Canter | 2-6, 0-6 | detail zápasu |