ZÁPAS
22.11.21 | 2. kolo kval. | Nicolas Hollender | Dante Carlos Teramo | 6-3, 6-2 | M15 Cordoba | antuka |
ŠTATISTIKY
Argentina
20.09.01, 22 rokov
20.09.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Argentina
26.05.04, 19 rokov
26.05.04, 19 rokov
Nicolas Hollender vs. Dante Carlos Teramo - Vzájomné zápasy
22.11.21 | 2. kolo kval. | Nicolas Hollender | Dante Carlos Teramo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | M15 Cordoba | antuka |
Nicolas Hollender form & Dante Carlos Teramo form
Nicolas Hollender - posledné zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Facundo Bermejo | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-3, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mircea Mortasifu | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Fadi Bidan | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Amirarsalan Ghomi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Omar Rehan Sumar | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Mika Lipp | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Nahuel Fernandez | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cochabamba - antuka | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Matheus Cury Bueres | 1-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
12.11.23 2. kolo kval. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Andres Doria Medina Aviles | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Gino Romano | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Valentin Basel | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Gagliardo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Ezequiel Simonit | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Facundo Paysse | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Olavarria - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Lautaro Pane | 1-6, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Francisco Crosio | 6-72, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Sao - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Luis Britto | 6-3, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Belem - tvrdý | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Gustavo Giudici | 7-65, 5-7, 10-12 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Eugenio Almeida Junior | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Luis Britto | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Rosario - antuka | ||||
27.06.23 kvalifik. | vs. Gonzalo Zeitune | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Maximo Zeitune | 3-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Santiago Giamichelle | 7-65, 2-6, 12-10 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Dante Carlos Teramo - posledné zápasy
M15 Norman - tvrdý I. | ||||
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Jeremy Schifris | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Rosario - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Torres | 1-6, 2-5, - Dante Carlos Teramo - skreč | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Juan Martin Fumeaux | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Villa - antuka | ||||
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Tobias Franco | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Ezequiel Fagotti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cordoba - antuka | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Nicolas Hollender | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Tadeo Gaggiofatto | 6-4, 6-3 | detail zápasu |