ZÁPAS
26.01.20 | 1. kolo kval. | Nicolas Bruna | Vlad Victor Cornea | 6-4, 4-6, 10-7 | M15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Chile
19.01.99, 25 rokov
21 341 $
19.01.99, 25 rokov
21 341 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nicolas Bruna vs. Vlad Victor Cornea - Vzájomné zápasy
26.01.20 | 1. kolo kval. | Nicolas Bruna | Vlad Victor Cornea | 6-4, 4-6, 10-7 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Nicolas Bruna form & Vlad Victor Cornea form
Nicolas Bruna - posledné zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Mateo Del Pino | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 7-64, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
22.03.24 2. kolo | vs. Leonardo Aboian | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.24 1. kolo | vs. Ezequiel Monferrer | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Arthur Laborde | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Adrian Adrian | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Guido Ivan Justo | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 4-6, 7-5, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Matheus Cury Bueres | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Joel Angel Lucero | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Arthur Laborde | 2-6, 6-2, 14-12 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Francisco Danatro | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Luciano Carraro | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.12.23 1. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Ryan Augusto dos Santos | 3-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Ezequiel Simonit | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.11.23 2. kolo kval. | vs. Amador Salazar | 6-1, 2-1, Amador Salazar - skreč | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Nikos Lehmann | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Amador Salazar | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Joel Angel Lucero | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cochabamba - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Valerio Aboian | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
03.11.23 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 6-74, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.23 1. kolo | vs. Leonardo Civita-Telles | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Oscar Gabriel Ortiz | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Valerio Aboian | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Oscar Gabriel Ortiz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Valentin Basel | 4-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu |
Vlad Victor Cornea - posledné zápasy
Maia Challenger - antuka | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
29.10.22 1. kolo kval. | vs. James Kent Trotter | 7-5, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Lukas Klein | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
29.08.22 1. kolo kval. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.22 kvalifik. | vs. Jakub Paul | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-73, 4-0, Giovanni Mpetshi Perricard - skreč | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Sebastian Gima | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
04.07.22 kvalifik. | vs. Filip Misolic | 3-6, 0-0, - Vlad Victor Cornea - skreč | detail zápasu | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Filip Cristian Jianu | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 7-65, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turin Challenger - tvrdý I. | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Forli 5 - tvrdý I. | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Arnaboldi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Forli 3 - tvrdý I. | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Savriyan Danilov | 3-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
Bari Challenger - tvrdý | ||||
22.11.21 kvalifik. | vs. Antoine Bellier | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Petros Tsitsipas | 7-60, 7-5 | detail zápasu | |
Losinj Challenger - antuka | ||||
18.10.21 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Napoli Challenger - antuka | ||||
04.10.21 kvalifik. | vs. Julian Ocleppo | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
27.09.21 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
Istanbul 2 - tvrdý | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Jiri Barnat | 5-7, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Marco Bortolotti | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Lucas Bouquet | 3-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
15.03.21 1. kolo kval. | vs. Domagoj Biljesko | 6-3, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
09.03.21 1. kolo | vs. Baptiste Crepatte | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
17.10.20 1. kolo kval. | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
22.09.20 1. kolo | vs. Orlando Luz | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Dan Added | 3-6, 3-6 | detail zápasu |