ZÁPAS
20.07.19 | semifinále | Nicolas Alvarez Varona | Albano Olivetti | 7-64, 6-2 | M15 Castelo | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Nicolas Alvarez Varona | Albano Olivetti | |
1. podanie % | 29/58 (50%) | 35/64 (55%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/29 (90%) | 27/35 (77%) |
Vyhrané body z 2.podania | 18/29 (62%) | 15/29 (52%) |
Vyhrané body z returnu | 22/64 (34%) | 14/58 (24%) |
Vyhrané body celkom | 66/122 (54%) | 56/122 (46%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esá | 4 | 14 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Nicolas Alvarez Varona | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Albano Olivetti | |
0-0 | ||
Nicolas Alvarez Varona | 1-1 | |
2-1 | Albano Olivetti | |
Nicolas Alvarez Varona | 2-2 | |
3-2 | Albano Olivetti | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Nicolas Alvarez Varona | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Albano Olivetti | |
Nicolas Alvarez Varona | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
5-5 | Albano Olivetti | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
6-6 | Albano Olivetti | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3 | ||
7-64 |
2 | ||
0-0 | Albano Olivetti | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Nicolas Alvarez Varona | 1-0 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Albano Olivetti | |
0-0 | ||
Nicolas Alvarez Varona | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Albano Olivetti | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
5-1 | Albano Olivetti | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
Nicolas Alvarez Varona | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Nicolas Alvarez Varona vs. Albano Olivetti - Vzájomné zápasy
25.07.19 | 2. kolo | Nicolas Alvarez Varona | Albano Olivetti | 1-6, 7-66, 6-4 | detail zápasu | M25 Porto | tvrdý |
20.07.19 | semifinále | Nicolas Alvarez Varona | Albano Olivetti | 7-64, 6-2 | detail zápasu | M15 Castelo | tvrdý |
Nicolas Alvarez Varona form & Albano Olivetti form
Nicolas Alvarez Varona - posledné zápasy
Barcelona - antuka | ||||
13.04.24 1. kolo kval. | vs. Hugo Grenier | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
Girona Challenger - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 5-7, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Bu Yunchaokete | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Stefano Napolitano | 6-0, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Raul Brancaccio | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Dinko Dinev | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Leonardo Borrelli | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Elmer Moller | 5-7, 0-1, - Nicolas Alvarez Varona - skreč | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Paul Jubb | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Kilian Feldbausch | 2-4, - Nicolas Alvarez Varona - skreč | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Miguel Damas | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Giustino | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Valencia - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 6-2, 6-73, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
19.10.23 štvrťfinále | vs. Miguel Damas | 6-79, 1-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Nikolay Nedelchev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Cayetano March | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Vigo - antuka | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Alejo Sanchez Quilez | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Rafael Izquierdo Luque | 7-64, 3-4, Rafael Izquierdo Luque - skreč | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Borna Gojo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
06.02.23 1. kolo kval. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
04.02.23 semifinále | vs. Matteo Arnaldi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.02.23 štvrťfinále | vs. Alejandro Moro Canas | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
01.02.23 2. kolo | vs. Ryan Peniston | 5-7, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
30.01.23 1. kolo | vs. Salvatore Caruso | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 4-6, 6-2, 6-77 | detail zápasu |
Albano Olivetti - posledné zápasy
M25 Trimbach - koberec | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Daniel Masur | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Nikola Djosic | 7-62, 7-65 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Robin Bulant | 4-6, 6-3, 10-1 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Ulrich | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
20.03.23 kvalifik. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-68, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 2-6, 7-62, 7-67 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Karl Friberg | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
06.09.22 1. kolo | vs. Gabriel Debru | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.22 kvalifik. | vs. Marek Gengel | 6-1, 6-73, 7-63 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Leandro Riedi | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.22 kvalifik. | vs. Terence Atmane | 7-65, 7-68 | detail zápasu | |
29.08.22 1. kolo kval. | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
17.03.22 2. kolo | vs. Leandro Riedi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.22 1. kolo | vs. Yannik Steinegger | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
15.03.22 kvalifik. | vs. Gabriele Moghini | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.22 1. kolo kval. | vs. Leo Galliano | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Turin Challenger - tvrdý I. | ||||
28.02.22 kvalifik. | vs. Arthur Fils | 6-4, 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Tristan Lamasine | 6-73, 7-5, 7-61 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
07.08.20 1. kolo | vs. Robin Haase | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
06.08.20 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
05.08.20 1. kolo | vs. Robert Strombachs | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.08.20 1. kolo | vs. Mischa Zverev | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.08.20 1. kolo | vs. Peter Mimnagh-Flemming | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
01.08.20 1. kolo | vs. Andre Begemann | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
31.07.20 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.07.20 1. kolo | vs. Yannick Maden | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
29.07.20 1. kolo | vs. Oscar Moraing | 6-1, 6-2 | detail zápasu |