ZÁPAS
28.10.22 | štvrťfinále | Nicholas David Ionel | Maxime Mora | 6-1, 6-3 | M25 Gaziantep | antuka |
ŠTATISTIKY
Nicholas David Ionel | Maxime Mora | |
1. podanie % | 28/54 (52%) | 24/47 (51%) |
Vyhrané body z 1.podania | 18/28 (64%) | 16/24 (67%) |
Vyhrané body z 2.podania | 18/26 (69%) | 9/23 (39%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 0/4 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 22/47 (47%) | 18/54 (33%) |
Vyhrané body celkom | 58/101 (57%) | 43/101 (43%) |
Dvojchyby | ||
Esá | 3 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Nicholas David Ionel | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Maxime Mora | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Nicholas David Ionel | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Maxime Mora | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nicholas David Ionel | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Maxime Mora | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nicholas David Ionel | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Maxime Mora | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, A-40[BP] | ||
Nicholas David Ionel | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Maxime Mora | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nicholas David Ionel | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Maxime Mora | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Nicholas David Ionel | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Maxime Mora | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nicholas David Ionel | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Maxime Mora | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Nicholas David Ionel vs. Maxime Mora - Vzájomné zápasy
28.10.22 | štvrťfinále | Nicholas David Ionel | Maxime Mora | 6-1, 6-3 | detail zápasu | M25 Gaziantep | antuka |
Nicholas David Ionel form & Maxime Mora form
Nicholas David Ionel - posledné zápasy
Ostrava Challenger - antuka | ||||
23.04.24 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Gregoire Barrere | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Split Challenger - antuka | ||||
08.04.24 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
05.04.24 štvrťfinále | vs. Nick Hardt | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.04.24 2. kolo | vs. Michael Geerts | 7-67, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
01.04.24 1. kolo | vs. Joris De Loore | 6-4, 1-0, Joris De Loore - skreč | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
29.03.24 štvrťfinále | vs. Nino Serdarusic | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Jelle Sels | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Michele Ribecai | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Damien Wenger | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Guy Orly Iradukunda | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Joshua Sheehy | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
23.02.24 2. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.02.24 1. kolo | vs. Fernando Cavallo | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Oleksandr Ovcharenko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
10.02.24 semifinále | vs. Jay Clarke | 3-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
09.02.24 štvrťfinále | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Noah Perfetti | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Ivan Kazakov | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 | vs. Aristotelis Thanos | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.01.24 finále | vs. Cezar Cretu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Daniele Minighini | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
26.01.24 štvrťfinále | vs. Jorge Martinez Martinez | 6-76, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Dinko Dinev | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Mert Naci Turker | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Akira Santillan | 6-75, 6-73 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Arthur Fery | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Tim Handel | 0-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu |
Maxime Mora - posledné zápasy
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Arthur Nagel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Max Dahlin | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Axel Garcian | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Max Alcala Gurri | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.23 štvrťfinále | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Giovanni Calvano | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Valentin Lapalu | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Szczawno - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
19.08.23 semifinále | vs. Matteo Martineau | 2-6, 7-67, 6-72 | detail zápasu | |
18.08.23 štvrťfinále | vs. Andrey Chepelev | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Jonas Schaer | 6-3, 2-6, 7-66 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 6-73, 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Tom Gentzsch | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Eindhoven - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Stijn Paardekooper | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Daniel De Jonge | 1-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Robert Strombachs | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Michael Vrbensky | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Dax Donders | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Arlon - antuka | ||||
02.07.23 semifinále | vs. Tibo Colson | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
30.06.23 štvrťfinále | vs. Henri Squire | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Facundo Juarez | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Alessio Basile | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Montauban - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Paul Cayre | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Carnac - antuka | ||||
31.05.23 2. kolo | vs. Antoine Hoang | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Benjamin Martin | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Leonardo Rossi | 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Luis Francisco | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Angers - antuka | ||||
21.04.23 štvrťfinále | vs. Pierre Delage | 5-7, 1-6 | detail zápasu |