Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
04.07.01, 22 rokov
04.07.01, 22 rokov
Neil Oberleitner vs. Max Cunat - Vzájomné zápasy
19.12.22 | kvalifik. | Neil Oberleitner | Max Cunat | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Neil Oberleitner form & Max Cunat form
Neil Oberleitner - posledné zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Tim Ruehl | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Creteil - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Theo Papamalamis | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Stefano D'Agostino | 6-3, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Tristan Lamasine | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
10.02.24 semifinále | vs. Antoine Hoang | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.02.24 štvrťfinále | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-76, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Yanis Ghazouani Durand | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Marcello Serafini | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
02.02.24 štvrťfinále | vs. Marcello Serafini | 7-67, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Harry Wendelken | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Hazem Naow | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Jules Marie | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Michael Zhu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Ioannis Xilas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
24.11.23 2. kolo | vs. Ioannis Xilas | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Graham Maassen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Sean Hodkin | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Petros Chrysochos | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Leo Borg | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Joao Sousa | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Leo Borg | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Connor Thomson | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Hady Habib | 6-75, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Federico Bertuccioli | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Sebastian Gima | 4-6, 6-2, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 2-6, 4-6 | detail zápasu |
Max Cunat - posledné zápasy
M25 Vale - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Ivan Lopez | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Tomas Curras Abasolo | 4-6, 7-64, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Pedro Araujo | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Aditya Katticaren | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Johannes Ingildsen | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Leo Poupinel | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Dean Thurner | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Ben Weintraub | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Darius Florin Pop | 6-4, 6-78, 11-13 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.12.23 2. kolo kval. | vs. Tobias Smoliner | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.12.23 kvalifik. | vs. Ignasi Forcano | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.12.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-0, 3-0, Andrea Militi Ribaldi - skreč | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Mehdi Sadaoui | 7-63, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Eleftherios Neos | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Johannes Ingildsen | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Noah Thurner | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Grigorios Samartsidis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
15.11.23 kvalifik. | vs. Lior Goldenberg | 6-1, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Patric Prinoth | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Krcma | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Jonas Schaer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Mayeul Darras | 3-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Raphael Vaksmann | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Marc Antoine Gaillard | 2-6, 1-3, - Max Cunat - skreč | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Nicolas Colne | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Sven Corbinais | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Philippe Renard | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Bagneres - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Markus Giersiepen Garcia | 6-1, 6-1 | detail zápasu |