ZÁPAS
25.08.18 | 1. kolo kval. | Nazar Achour | Aleksandr Braynin | 7-66, 2-6, 6-4 | Ukraine F4 | antuka |
ŠTATISTIKY
Kanada
04.03.99, 25 rokov
04.03.99, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nazar Achour vs. Aleksandr Braynin - Vzájomné zápasy
25.08.18 | 1. kolo kval. | Nazar Achour | Aleksandr Braynin | 7-66, 2-6, 6-4 | detail zápasu | Ukraine F4 | antuka |
Nazar Achour form & Aleksandr Braynin form
Nazar Achour - posledné zápasy
Egypt F28 - tvrdý | ||||
19.11.18 kvalifik. | vs. Moritz Trocker | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.11.18 2. kolo kval. | vs. Kevin Portmann | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Egypt F27 - tvrdý | ||||
12.11.18 kvalifik. | vs. Francisco Dias | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Alok Aradhya | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Egill Sigurdsson | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Egypt F26 - tvrdý | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Razvan Baiant | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ukraine F4 - antuka | ||||
27.08.18 kvalifik. | vs. Stanislav Poplavskyy | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Mateusz Piatek | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Braynin | 7-66, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Belarus F3 - tvrdý | ||||
20.08.18 kvalifik. | vs. Scott Duncan | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Piotr Paliukhovich | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Belarus F2 - tvrdý | ||||
12.08.18 kvalifik. | vs. Mert Naci Turker | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Ilya Filichev | 6-0, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Belarus F1 - tvrdý | ||||
05.08.18 kvalifik. | vs. Aleksandr Bulitski | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Uladzimir Filipovich | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Portugal F11 - tvrdý | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Terence Das | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Portugal F10 - tvrdý | ||||
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Russell Henderson | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Diogo Jesus | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Ukraine F3 - antuka | ||||
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Oleksandr Varichenko | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ukraine F2 - antuka | ||||
16.05.18 2. kolo | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.05.18 1. kolo | vs. Dejan Katic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.05.18 kvalifik. | vs. Oleg Besednikov | 7-66, 2-0, Oleg Besednikov - skreč | detail zápasu | |
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Yaroslav Sokyrka | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Andrii Gryniuk | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Ukraine F1 - antuka | ||||
07.05.18 kvalifik. | vs. Roman Boychuk | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Ramazan Nureev | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Denis Parshutin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Canada F7 - tvrdý | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Zain Manji | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Harrison Adams | 3-6, 7-67, 1-6 | detail zápasu | |
Canada F2 - tvrdý I. | ||||
07.03.16 2. kolo kval. | vs. Brandon Donaldson | 6-2, 5-7, 0-6 | detail zápasu |
Aleksandr Braynin - posledné zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 4-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Matyas Cerny | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Adriano Dzhenev | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Emilien Demanet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Dax Donders | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Alex Knaff | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Karl Friberg | 7-5, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Tiago Silva | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Lukas Pokorny | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Karl Friberg | 6-3, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Roman Postolka | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Serafin Zund | 6-72, 6-1, 10-1 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Picchione | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Jaime Faria | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.23 2. kolo | vs. Valentin Royer | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Francisco Rocha | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Simon Freund | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. David Pichler | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Max Dahlin | 6-3, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo | vs. Jonathan Mridha | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Marcello Serafini | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Cukierman | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Oldenzaal - antuka | ||||
01.09.23 štvrťfinále | vs. Oliver Crawford | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Adam Panaras | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Guy Den Heijer | 4-6, 7-62, 7-5 | detail zápasu |