ZÁPAS
15.10.19 | 1. kolo | Naoki Nakagawa | Sung Hun Kim | 6-2, 2-6, 6-1 | M15 Changwon | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Naoki Nakagawa | Sung Hun Kim | |
1. podanie % | 54/80 (68%) | 48/77 (62%) |
Vyhrané body z 1.podania | 32/54 (59%) | 24/48 (50%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/26 (58%) | 15/29 (52%) |
Vyhrané break-bally | 5/12 (42%) | 3/11 (27%) |
Vyhrané body z returnu | 38/77 (49%) | 33/80 (41%) |
Vyhrané body celkom | 85/157 (54%) | 72/157 (46%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esá | 3 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Naoki Nakagawa | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
1-0 | Sung Hun Kim | |
0-0 | ||
2-1 | Sung Hun Kim | |
0-0 | ||
Naoki Nakagawa | 3-1 | |
3-2 | Sung Hun Kim | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Naoki Nakagawa | 4-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Sung Hun Kim | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Naoki Nakagawa | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
0-1 | Sung Hun Kim | |
0-0 | ||
Naoki Nakagawa | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-2 | Sung Hun Kim | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Naoki Nakagawa | 1-3 | |
0-0 | ||
1-4 | Sung Hun Kim | |
Naoki Nakagawa | 1-5 | |
2-5 | Sung Hun Kim | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
2-6 |
3 | ||
Naoki Nakagawa | 0-0 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
1-0 | Sung Hun Kim | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Naoki Nakagawa | 2-0 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Sung Hun Kim | |
0-0, 0-15 | ||
Naoki Nakagawa | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Sung Hun Kim | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Naoki Nakagawa | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kórea
26.06.95, 28 rokov
26.06.95, 28 rokov
Naoki Nakagawa vs. Sung Hun Kim - Vzájomné zápasy
15.10.19 | 1. kolo | Naoki Nakagawa | Sung Hun Kim | 6-2, 2-6, 6-1 | detail zápasu | M15 Changwon | tvrdý |
Naoki Nakagawa form & Sung Hun Kim form
Naoki Nakagawa - posledné zápasy
M25 Quinta - tvrdý | ||||
08.03.24 2. kolo | vs. Gastao Elias | 6-74, 7-5, 3-4, - Naoki Nakagawa - skreč | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Gianmarco Ferrari | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Rigele Te | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Chun Hsin Tseng | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 2-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Andres Martin | 6-75, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Mathys Erhard | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.11.23 1. kolo kval. | vs. Yusuke Takahashi | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Blake Ellis | 2-6, 7-66, 6-74 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Shintaro Mochizuki | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Yusuke Takahashi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Yuto Oki | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Hiroki Moriya | 3-6, 6-78 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Seong Chan Hong | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo | vs. Blake Mott | 5-7, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Rinky Hijikata | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Takasaki - tvrdý | ||||
24.09.23 finále | vs. Makoto Ochi | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
23.09.23 semifinále | vs. Sora Fukuda | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
22.09.23 štvrťfinále | vs. Hikaru Shiraishi | 1-6, 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Daisuke Sumizawa | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Seita Watanabe | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
17.09.23 finále | vs. Kazuki Nishiwaki | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Hayato Matsuoka | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.09.23 2. kolo | vs. Seita Watanabe | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.09.23 štvrťfinále | vs. Koki Matsuda | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Yusuke Kusuhara | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Shuichi Sekiguchi | 7-5, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Kokoro Isomura | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Shunsuke Wakita | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Naoya Honda | 7-66, 6-4 | detail zápasu |
Sung Hun Kim - posledné zápasy
M25 Anseong - antuka | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Hyeondeok Yoon | 4-6, 7-62, 5-1, Hyeondeok Yoon - skreč | detail zápasu | |
19.06.23 kvalifik. | vs. Dae Han Kim | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Dong Hyeon Euom | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Changwon - tvrdý | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Naoki Tajima | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Yongchi Bak | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Daegu - tvrdý | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Suk Ann | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Hyeoung Jin Kim | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Daegu - tvrdý | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Homin Kwag | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Anseong - antuka | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Suk Hyun Choo | 1-6, 7-69, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Kittirat Kerdlaphee | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Jesse Delaney | 4-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Changwon - tvrdý | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Naoki Nakagawa | 2-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Anseong - antuka | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Thomas Fancutt | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Ren Nakamura | 7-63, 1-6, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Gimcheon - tvrdý | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Seong Chan Hong | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.06.19 kvalifik. | vs. Tae-Woo Lee | 6-1, 0-6, 10-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Young Seok Kim | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Gimcheon - tvrdý | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Sanhui Shin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.06.19 kvalifik. | vs. Shunsuke Wakita | 7-5, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Seungri Choi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Daegu - tvrdý | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Sora Fukuda | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.06.19 kvalifik. | vs. Chanchin Sookton-Eng | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Hyun Bin Jin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Korea F6 - antuka | ||||
29.08.18 1. kolo | vs. Min-Kyu Song | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.18 kvalifik. | vs. Dylan Seong-Kwan Kim | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Yongjun Shim | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Gyun Seop Sim | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Korea F5 - tvrdý | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.08.18 kvalifik. | vs. Dae-Hee Lee | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Dong Woon Kang | 6-1, 6-1 | detail zápasu |