ZÁPAS
14.11.18 | 1. kolo | Moritz Trocker | Alexander Weis | 6-1, 6-3 | Egypt F27 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Moritz Trocker | Alexander Weis | |
1. podanie % | 35/44 (80%) | 23/57 (40%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/35 (71%) | 15/23 (65%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/9 (67%) | 12/34 (35%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 30/57 (53%) | 13/44 (30%) |
Vyhrané body celkom | 61/101 (60%) | 40/101 (40%) |
Dvojchyby | 0 | 7 |
Esá | 0 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Alexander Weis | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Moritz Trocker | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
Moritz Trocker | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Alexander Weis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
4-1 | Alexander Weis | |
0-0, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
5-1 | Alexander Weis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Moritz Trocker | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Alexander Weis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Moritz Trocker | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Alexander Weis | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Moritz Trocker | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Moritz Trocker | 2-3 | |
0-0, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Moritz Trocker | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Alexander Weis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
5-3 | Alexander Weis | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
Taliansko
22.04.00, 23 rokov
22.04.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Moritz Trocker vs. Alexander Weis - Vzájomné zápasy
14.11.18 | 1. kolo | Moritz Trocker | Alexander Weis | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Egypt F27 | tvrdý |
Moritz Trocker form & Alexander Weis form
Moritz Trocker - posledné zápasy
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Leopold Zima | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Kevin Chahoud | 4-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
24.01.22 2. kolo kval. | vs. Warren Wood | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Rodolfo Jauregui Sainz De Rozas | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
17.01.22 2. kolo kval. | vs. Pranav Suhas Nemani | 4-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Alvaro Garcia | 6-3, 7-60 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Christian Fellin | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Maxence Beauge | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Casinalbo - antuka | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Wroclaw - antuka | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Tomas Jirousek | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Simonas Zukauskas | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Leopold Zima | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sarajevo - antuka | ||||
01.06.21 kvalifik. | vs. Tim Heger | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Nikolas Lahky | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Elgin Khoeblal | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Yann Wojcik | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sibenik - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Evgenii Tiurnev | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Mile Matic | 6-2, Mile Matic - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Alexander Kotzen | 2-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Vatteroni | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Leonardo Taddia | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Billy Harris | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Mykyta Markin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Majed Kilani | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.20 kvalifik. | vs. Savva Polukhin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Noel Larwig | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Babji Siva Atturu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Oleksandr Ovcharenko | 1-6, 5-7 | detail zápasu |
Alexander Weis - posledné zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Gustavo Heide | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Hugo Dellien | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Ignacio Buse | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Brian Bozemoj | 6-4, 3-5, - Alexander Weis - skreč | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
02.02.24 štvrťfinále | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-73, 6-74 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Federico Agustin Gomez | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Orlando Luz | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 4-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
26.11.23 semifinále | vs. Nerman Fatic | 7-5, 6-710, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Sandro Kopp | 6-4, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Kanan Gasimov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
19.11.23 finále | vs. Tim Handel | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Jay Clarke | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Timo Stodder | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Yanaki Milev | 6-3, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Illya Beloborodko | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
28.10.23 štvrťfinále | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Oriol Roca Batalla | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 7-5, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Henrique Rocha | 3-6, 7-66, 6-1 | detail zápasu |