ZÁPAS
24.05.22 | 1. kolo | Mirko Martinez | Rodrigo Mora Clement | 6-0, 6-2 | M15 Oran | antuka |
ŠTATISTIKY
Mirko Martinez | Rodrigo Mora Clement | |
1. podanie % | 27/31 (87%) | 25/41 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/27 (96%) | 11/25 (44%) |
Vyhrané body z 2.podania | 2/4 (50%) | 6/16 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 24/41 (59%) | 3/31 (10%) |
Vyhrané body celkom | 52/72 (72%) | 20/72 (28%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esá | 2 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Rodrigo Mora Clement | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mirko Martinez | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Rodrigo Mora Clement | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mirko Martinez | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Rodrigo Mora Clement | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mirko Martinez | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Rodrigo Mora Clement | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mirko Martinez | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Rodrigo Mora Clement | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mirko Martinez | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Rodrigo Mora Clement | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Mirko Martinez | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Rodrigo Mora Clement | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Mirko Martinez | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Španielsko
16.01.01, 23 rokov
16.01.01, 23 rokov
Mirko Martinez vs. Rodrigo Mora Clement - Vzájomné zápasy
24.05.22 | 1. kolo | Mirko Martinez | Rodrigo Mora Clement | 6-0, 6-2 | detail zápasu | M15 Oran | antuka |
Mirko Martinez form & Rodrigo Mora Clement form
Mirko Martinez - posledné zápasy
Lyon Challenger - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Eric Vanshelboim | 4-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 1-4, - Mirko Martinez - skreč | detail zápasu | |
M15 Doboj - antuka | ||||
13.05.23 2. kolo | vs. Matej Dodig | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
13.05.23 štvrťfinále | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Andrej Nedic | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.05.23 semifinále | vs. Yshai Oliel | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.05.23 štvrťfinále | vs. Peter Benjamin Privara | 5-7, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
04.05.23 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Gino Romano | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Angers - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Timo Legout | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Deney Wassermann | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
31.03.23 štvrťfinále | vs. Peter Heller | 1-6, 7-612, 2-6 | detail zápasu | |
30.03.23 2. kolo | vs. Hanwen Li | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
12.03.23 finále | vs. Dino Prizmic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.23 semifinále | vs. Riccardo Balzerani | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.23 štvrťfinále | vs. Tommaso Compagnucci | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Victorio Marquiselli | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Edouard Villoslada | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.23 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 7-67, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
26.01.23 2. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.01.23 1. kolo | vs. Sergo Sikharulidze | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Andria Challenger - tvrdý I. | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Arthur Fils | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Coquimbo 2 - antuka | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Sumit Nagal | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Amador Salazar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Rio De - antuka | ||||
10.10.22 kvalifik. | vs. Mariano Navone | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Matias Zukas | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Rodrigo Mora Clement - posledné zápasy
M15 Torello - tvrdý | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Charles Chen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Nico Rating | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Jack Loge | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Freek Van Donselaar | 3-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Andres Fernandez Canovas | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Izan Corretja | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Martins Rocens | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Valencia - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Federico Valle | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 3-6, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Nil Regas Luis | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Romain Faucon | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Gabriele Volpi | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Orlov | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Toprak Avcibasi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Raghav Harsh | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Madrid - tvrdý | ||||
11.09.23 1. kolo kval. | vs. Josip Simundza | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Vitali Chvets | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Iamachkine | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Guerrero Alvarez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Radovan Michalik | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Carles Hernandez | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Itay Bity | 6-3, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. David Naharro | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
11.04.23 1. kolo | vs. Marcel Zielinski | 6-4, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.04.23 kvalifik. | vs. Marvin Netuschil | 6-3, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. David Marrero | 6-75, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Palmanova - antuka | ||||
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Carlo Venturini | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Torello - tvrdý | ||||
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Xavi Matas Ortega | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Manuel Plunger | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Vladimir Cherkovets | 6-0, 6-0 | detail zápasu |